Odpowiedz na ten temat

Jak wygląda USG piersi???

• Iga_łycz 2017.04.27 [14:33]
    Ewa190
    mam nadzieję, że Cię nie urażę, ale moim zdaniem (jestem położną, pracuję w poradni K) powinnaś być pod stałą kontrolą USG (co 3 m-ce) a w domu polecam do badania Brastera. Masz w aplikacji historię swoich badań, co w przypadku e.w zmian jest bezcnene, bo lekarz konsultujący ma prównanie z miesiąca na miesiąc. Każde badanie Brasterem jest od razu analizowane i internetowane zarówno przez systemy komputerowe, jak i lekarzy i kobieta dostaje po 2 dniach gotowy wynik. Nie musisz się zastanawiać czy to co wyczułaś jest niebezpieczne, czy nie, bo dostajesz interpretację medyczną.
    Nie mam żadnych profitów ze sprzedaży tego urządzenia ale byłam na darmowym badaniu podczas WOSP i teraz staram się informować wybrane pacjentki o takiej możliwości.
  • gość 2017.09.13 [13:28]
    Ja miałam robione USG piersi w klinicewww.endomed.com.pl we Wrocławiu i nie jest to jakieś straszne badanie. Jeżeli musicie zrobić USG to polecam wam tę klinikę. Robią tam mają szeroką ofertę jeżeli chodzi o badania USG.
  • gość 2017.09.13 [13:43]
    Bezproblemowo, zel i mala glowica. Robie je co roku razem z mammografia i od razu lekarz informuje mnie o wstepnym wyniku obu badan. Pisemny wynik mammografii otrzymuje po konsultacji drugiego radiologa.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...