Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość16

Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę?

Polecane posty

Gość gość16

Dzień dobry, na początku chciałabym powiedzieć, że nie jestem pełnoletnia. Chciałabym (tak jak z reszta jest w temacie) dowiedzieć się na temat tego, czy doszło do zapłodnienia. Proszę o szczerość i brak jakichś pouczeń, dziękuję. Otóż w piątek (dwa dni przed miesiączką) był u mnie mój chłopak i tak wyszło, że doszło do wytrysku. Nie było bezpośredniego kontaktu między naszymi organami płciowymi, aczkolwiek leżałam tyłem do niego przez chwilę i poczułam to. Nie miałam na sobie wtedy spodni ani majtek. Chciałabym jeszcze dodać, że mam nieregularne miesiączki, ale według moich obliczeń powinnam dostać krwawienia dzisiaj (niedziela). Powinnam się martwić jeśli dzisiaj krwawienie nie nastąpi? Jakie są szanse na ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bądż spokojna ,o ile dobrze zrozumiałam opis sytuacji to raczej o żadnym zapłodnieniu mowy być nie może,natomiast bardzo często dziewczętom w twoim wieku zdarzają się nieregularne okresy,nie popadaj w panikę i nie stresuj bo to może tylko powodować opóżnienie miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popytaj pania w gimnazjum jak to jest z bzykaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdopodobieństwo jest bliskie zera. I pamiętaj: - istnieje takie coś jak kalendarzyk dni płodnych (pomocny zwłaszcza gdy masz już regularne miesiączki) - bądź bardziej ostrożna i uważaj następnym razem. Jeśli zdecydujesz się rozpocząć współżycie odwiedź wcześniej ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kalendarzyk dni płodnych? Masz na myśli to internetowe g.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Kalendarzyki nie działają! Jeśli chcesz na serio zacząć obserwować swój cykl, kup sobie np.mikroskop ze śliny.Albo zainstaluj aplikację NFP SYMPTO Plus w telefonie i wpisuj do niej obserwacje śluzu i temperatury-a ona Ci pokaże, czy danego dnia możesz zajść w ciążę.W dni płodne unikaj kontaktu Waszych nieosłoniętych narządów płciowych.W opisanej sytuacji szanse na ciążę są znikome.Nawet u dojrzałych kobiet różnice w długości cykli do 7 dni są normalne, u młodych dziewcząt mogą się zdarzać jeszcze większe nieregularności.Jeżeli jednak bardzo obawiasz się ciąży, wykonaj test 14 dni po tym kontakcie.Negatywny wynik Cię uspokoi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×