Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izka85

Jakie mam szanse na ciaze?Proszę wejdzcie!

Polecane posty

Gość Izka85

Witam.Kochalam sie w dniu kiedy mialam duzo sluzu przezroczystego i ciągnącego z wygladu jak tzw kurze jajko.Na drugi dzien sucho...Cieszylam sie ze piekny sluzik i ze to pewnie ten dzien.Na drugi dzien przeczytalam w necie ze owulacja moze wystąpić po dniu albo nawet i dwoch dni po tym sluzie.Myslalam ze jak juz jest sucho to juz raczej jajeczkowanie wystapilo.Dzis odczuwam bol jajnika promieniujacy na plecy i delikatne pobolewanie w podbrzuszu.To dopiero bym miala owulacje..hmm...Przed tym sluzem odczuwalam kłucie jajnikow wiec juz nic nie wiem.Dodam ze dzis mija 20 dzien cyklu.A mam roznie raz 28 raz 32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Jeśli w dniu stosunku miałaś szczyt objawu śluzu (tak się nazywa dzień, gdy śluz jest najbardziej płodny) -a potem zrobiło się sucho, to szanse na to, że to był właśnie dzień owulacji są BARDZO duże (szanse na ciążę wynoszą wtedy ok.40%).Ale nie martw się, bo plemniki potrafią przetrwać w ciele kobiety 3-5 dni.W dniu owulacja-3 i owulacja+3 też jeszcze można zajść w ciążę (z szansami ok.10%).A objawy, które masz teraz, mogą wskazywać równie dobrze na zbliżającą się miesiączkę, jak i na wczesną ciążę.Najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki wykonaj test.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka85
Cleo1976. Bardzo dziękuję za odpowiedz..Dzis znowu mam takie delikatne klucie,rozpychanie.A wczoraj wieczorem sekundowe kłucie powyzej pepka.Sprawdzilam sluz (za pomocą palca) i wyjelam sporo bialego,delikatnie rozciągajacego sluzu.Czyzbym jeszcze byla plodna? Hmm...Zawsze przed okresem tylko na wkladce widzialam taki glucik ale z grudkami i lepki bardziej.Nic mi nie pozostaje jak tylko czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka85
Przy podcieraniu na papierze toaletowym zauwazylam sluz przezroczysty,delikatnie rozciagliwy,wodnisty bardziej-juz nic nie rozumiem.Nie chce sie nakrecac ale jak o tym nie myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×