Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dagiii

krem czy globulki antykoncepcyjne ???????

Polecane posty

Gość dagiii

cześć co sądzicie co jest lepsze??? krem antykoncepcyjny czy globulki ??? znacie może nazwę jakiegoś kremu i ile on kosztuje??? a jak będe stosowała sam krem czy globulki bez gumki to jaka jest skuteczność ???? pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaagata
w Polsce nie ma teraz żadnych kremów,zostały wyłącznie globulki: Patentex Oval i chyba jeszcze: Kolpotex /pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagiii
a czy te globulki są skuteczne bez dodatkowego zabezpieczenia np. prezerwatywy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagiii
a czy te globulki są skuteczne bez dodatkowego zabezpieczenia np. prezerwatywy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagiii
a czy te globulki są skuteczne bez dodatkowego zabezpieczenia np. prezerwatywy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagiii
a czy te globulki są skuteczne bez dodatkowego zabezpieczenia np. prezerwatywy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaagata
niestety ja nie stosowałam tego rodzaju zabezpieczenia.....Jak rozmawiałam z lekarzem to mówił,polecał jedynie dla: dla tych par, które stosują prezerwatywy,bo stosowane same dają niewielkie zabezpieczenie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejciu
oba te produkty maja dosc kiepski wskaznik perla i sa przeznaczone dla stalych par ktore nie chca na razie potomstwa ale tez nie wykluczaja i nic im sie niestanie w przypadku wpadki zaakceptują rzeczywistość ale to rzeczywiscie niezbyt skuteczna antykoncepcja, zaraz za nia (w pewnej odleglosci, bo to jednal zapora jakas jest) jest przerywananiec i watykanska ruletka bardzo dobry wskaznik perla ma polaczenie globulek-zelow-kremow z prezerwatywa, wtedy zabezpieczenie jest praktycznie 100% (zaraz odezwa sie glosy ze, nie prawda, ze stosuja ja juz 15 lat i maja tylk 2-3 dzieci - ale uprzedzam za przytaczam jedynie fakty a swiatopoglady czyjes mnie nie interesuja a na zaczepki personalne - nie odpowiadam) tym co zapomnieli przypominam ze jednak wiosna tez ma przyjsc a uzywanie globulek i kremow na łonie natury jest bardzo uciazliwe i niepraktyczne pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×