Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niegotowa89

Krwawienie z odstawienia za wcześnie

Polecane posty

Gość Niegotowa89

... Zdrowie i Medycyna Ginekologia Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;) cz.VII Temat: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;) cz.VII «1…33343536373839 (current)» Przestań subskrybować wątek inthemiddle zgłoś zły post odpowiedz inthemiddle 2017-08-11 16:27:37 Hej, a czy te żelki "Misie na zdrowe włosy" z Nobble Health mogą wpływać na tabletki anty?? Mroczna_Sadystka zgłoś zły post odpowiedz Mroczna_Sadystka 2017-08-13 12:18:40 Dziewczyny, pomozcie, bo sie troche denerwuje. Biore tabletki od kilku miesiecy. 21 tabletek aktywnych i 7 placebo. Zawsze dostawalam krwawienia 2-3 dnia, a dzisiaj mam ostatni dzien przyjmowania tabletek aktywnych, a krwawienie juz sie pojawilo... Troche sie denerwuje, czy wszystko jest w porzadku. Czy to normalne? a moze tabletki sa za slabe, przeciez organizm jeszcze nie wyczul nawet spadku hormonow... Nie bralam zadnych lekow, nie wymiotowalam, nie mialam biegunek, a tabletki zawsze przyjmowalam prawidlowo. Czy przyczyna mogly byc upaly i zwiazane z tym oslabienie organizmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Sądzę, że to możliwe.Na wszelki wypadek jednak zacznij kolejne opakowanie dzień wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak miałam. Okazało się, że dotychczasowe tableki były za słabe. Dostałam inne i wszystko wróciło do normy. Leć do ginekolga, bo albo rozchwiejesz gospodarke hormonalna, albo zaliczysz wpadkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×