Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stokrotka122

Miesiączka.

Polecane posty

Gość Stokrotka122

Hej dziewczyny. Mam pytanie dotyczące miesiączki. Jestem ok. 5 dni przed okresem. Od tygodnia mniej więcej bolą mnie piersi , które są nabrzmiałe - czyli norma. Badała m szyjkę macicy choć niedokonca to ogarniam i wydaje mi się , że jest nisko , czuję ją od razu jak włożę palec dodatkowo jest twarda i lekko otwarta (troszkę tam ciasno , choć zdaje się czasem jakby było luźnej lub ciasniej . Śluzu praktycznie brak, znikome ilości kremowego sluzu. Seks uprawiam tylko z zabezpieczeniem (prezerwatywa). Raz mieliśmy incydent ponieważ sperma znalazła się na moim wzgorku lonowym , jednak daleko wejscia pochwy. Od razu ja wytarlam i pobieglam pod prysznic. No i bylam juz chyba po dniach płodnych. Czasami się ocieramy ale przez majtki. To chyba tez nie ma duzego ryzyka. No ale tak czy siak pełen stosunek odbywa się w prezerwatywie. :) Czy takie objawy są normalne przed miesiączka? Nurtuje mnie ten lekki ból jajnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ry/piesz się w gumie czy całujesz się też przez szybę.Dziewczyno spróbuj prawdziwego sexu.PO to masz pochwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka122
Proszę o normalne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zawsze bolały jajniki przed okresem, jakiekolwiek przestałam mieć objawy dopiero jak zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne - jedynie co pozostało to nabrzmiałe piersi. Moim zdaniem wszystko jest ok. Jeżeli się czegoś obawiasz/martwisz to nie forum lecz lekarz ginekolog najlepiej poradzi :) . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka122
Hmm. A ktoś jeszcze się wypowie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że objawy nie są niepokojące. Ból piersi przed okresem to normalna sprawa. Jeśli natomiast obawiasz się ciąży, może lepiej zakupić sobie tabletki antykoncepcyjne? To trochę bezpieczniejsza metoda. Tutaj https://dimedic.eu/ możesz przez internet uzyskać receptę a następnie odebrać lek. Moim zdaniem bardzo fajne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie jajniki bolą i na owulacje i na okres. Piersi, sutki bolą czasem nawet bardzo. To normalne. Dodam ze gdy były mniejsze nie bolaly (a przynajmniej ja nie zwacalam na to uwagi). Z szyjka nie wiem nie sprawdzam jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , mam 18 lat i mam regularne cykle miesiączkowe . Jednak w tym miesiącu jest inaczej. W dniu , w którym powinno pojawić się krwawienie wystąpiły tylko bóle , które towarzysza miesiączce (lżejsze niż normalnie). Miesiączka spóźnia się już tydzień a bóle nie ustają (bóle brzucha , piersi , mdłości .. ). Jestem dziewicą z chłopakiem uprawiamy tylko petting .Wydaje mi się , że nie było sytuacji w której mógł przenieść spermę do pochwy . Oczytałam się na forach dużo rzeczy , w których pisali , że przez petting można zajść w ciąże chociaż jesteś dziewicą ... Dlatego zaczynam się bać chodz to absurd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka122
Moim zdaniem (jeśli nie było kontaktu ze sperma - narządy rozrodcze , pochwa) to nie ma możliwości na zajście w ciążę. Plemniki aby doszło do zapłodnienia potrzebują dogodnego środowiska. Ja również oczekuje miesiączki której nadal nie ma , choć uprawialam sex z zabezpieczeniem. Stres również opóźnia miesiączkę, bądź zmiany hormonalne. U mnie było podobnie (cykle trwały do 42 dni) okazało się ze mam przerosniety pecherzyk Graafa i ciałko krwotoczne. Piersi bolały cały miesiąc. Przeszłam kuracje Provera i po 10 dniach puścił o. Mimo wszystko jest to kolejny miesiąc w którym panicznie myślę o ciąży. Jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz jakieś wątpliwości co do fazy swoich cykli to po prostu kup sobie mikroskop owulacyjny. bardzo dobra i niedroga jest Afrodyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie można ją kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×