Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MELAKARA

nabrzmiale piersi po novynette....

Polecane posty

zaczelam stosowac te tabletki ....wzielam dopiero 10 ta tabletke i od wczoraj czuje jak bola mnie piersi , sa lekko nabrzmiale ... i mam bardzo wrazliwe sutki na dotyk....tak bedzie juz ? czy to minie ? czy ktoras z was tez tak miala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_idiotka
ja biore novynette juz 1,5 roku, nabrzmiale piersi mam pod koniec opakowania. Najlepiej skonsultuj to ze swoim lekarzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie dzis zaczełam novonette zobacze co bedzie mi sie działo ale juz wcześniej 6 miesiecy temu tez bralam i było ok a zgrubłyscie coś???? Raczej czy wiecej jecie bo mi ktoś napisze ze po tabsach sie nie grubnie tylko ma wieksze łaknienie a co za tym idzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_idiotka
ja nie przytyłam :) ale to indywidualna cecha :) nie narzekam na novynette a biore od maja 2005 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalala
Dziewczynki u mnie w ogole skomplikowana sprawa bo moimi pierwszymi tabletkami byly microgynon 21 piersi wyraznie urosly, ale za to cera okropnie sie pogorszyla wiec przestalam brac teraz biore cilest i moje piersi maleja!! widocznie cilest mi nie sluzy czy to znaczy ze jak zmienie tableteczki to biust znowu zareaguje ? opczywiscie to sprawa indywidualna ale mnie troszke to martwi bo czuje sie jak deseczka mimo ze nia nie jestem, caluje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorę novynette od miesiąca i też moje piersi są nabrzmiałe i obolałe :) to skutki uboczne, ale można się do nich przyzwyczaić :) dużo dziewczyn tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×