Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zakręcona5

niezabezpieczony stosunek po escapelle

Polecane posty

Witam wszystkich. Mam pewien problem: 22 stycznia podczas stosunku pękła prezerwatywa. Natychmiast pojechałam z moim chłopakiem do ginekologa i przyjęłam escapelle. 26 stycznia dostałam okres (co prawda po 16 dniach od ostatniego, ale był na tyle obfity, że nie zaliczyłabym tego do plamienia). Wczoraj skończył mi się okres, wieczorem uprawiałam seks z chłopakiem i po stosunku zauważyłam spermę na udach - musiała jakimś cudem wyciec z prezerwatywy, ale nie jestem pewna czy dostała się do pochwy. Możecie mi powiedzieć, czy jest ryzyko, że pierwszego dnia po krwawieniu zaszłam w ciążę? Dodam jeszcze, że moje cykle nie są regularne, ale trwają od 28 do 32 dni. Trochę się denerwuję, więc będę wdzięczna za w miarę szybką odpowiedź. Z góry dziękuję i pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłaś u ginekologa to trzeba było poprosić o tabletki antykoncepcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam najpierw zaliczyć sesję, a potem na spokojnie zrobić wszystkie potrzebne badania i wtedy poprosić o tabletki. Jednak nie o to pytałam - sądzisz, że jest prawdopodobieństwo mojego zajścia w ciążę czy raczej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko że to są cykle regularne. Jak chcesz uniknąć wpadki to współżyjcie tylko w dni niepłodne. Łatwo je wyznaczysz np Afrodytą na ślinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale można po escapelle w tym samym cyklu zajść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Sperma sama do pochwy nie weszła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostało mi 6dni do miesiączki, zażyłam Escapelle 10 dni temu. Czy mogę kochac isę teraz z moim chłipakiem bez zabezpieczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ty jestes glupia , porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie glupsza od ciebie skoro poprawiasz sobie humor wyzywajac na innych, dziewczyna pyta i dobrze. nie widze w tym nic glupiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec mogę?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×