Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SAMMY03138

Pierwsza wizyta u ginekologa:(

Polecane posty

Gość SAMMY03138

(K)Witam, mam pewien dosc czesto spotykany intymny problem. Otoz odczuwam swedzenie w miejscu intymnym, pojawila sie tez grudkowata biala wydzielina i nieprzyjemny zapach. Juz wiem, ze mam prawdopodobnie grzybice pochwy. To chyba najgorsze, co moglo mnie spotkac zaraz po swierzbie i wszawicy. Wiem, ze wszystkie te choroby kojarzone sa z brudem i najgorszym syfem, ale to tylko stereotypy, gdyz jako nastolatka moge sie zarazic wszedzie czymkolwiek. Tak tez jest z owa grzybica. Dla uprzedzenia: zabezpieczalam sie podczas jakiegokolwiek kontaktu plciowego, wiec wykluczylam opcje zarazenia sie od mojego chlopaka. W internecie jest opisane wiele czynnikow wywolujacych takie infekcje, ale chodzi o to, ze nigdy nie bylam u ginekologa XD Mozecie uznac, ze ocipialam zabezpieczajac sie jedynie prezerwatywa, aczkolwiek nie uprawiam seksu czesto, nawet nie czasami, zdarzylo sie pare razy, ale moj chlopak studiuje i mieszka w innym miescie, wiec rzadko sie widujemy, a co dopiero seks. Wspomne tez, ze mieszkam z ojcem i macocha, i nie wiem komu i co powiedziec, zeby nie uznali mnie za dupodajke, bo moj tata taki jest. A nawet jesli juz pojde do tego ginekologa, to on wypisze mi na bank jakas recepte, a w internecie czytalam, ze leki na grzybice sa drogie. Wiem, ze moj ojciec nie zaplaci mi za leki, powie mi, ze trzeba bylo sie nie dymac. Wspomne tez, ze mam dopiero 16 lat i serio, nie jestem tu w celu moralizowania mnie, prosze jedynie o wyrozumialosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak łączysz leczenie grzybicy z ze swoim gościnnym kroczem. masz prawo do dwóch zdań, chaotyczny gimbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wieku myśl o nauce a nie o ry/paniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz do ginekologa , nie wszystkie leki na grzybice sa drogie powiedz lekarzowi zeby wypisal tansze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy kiedyś miał swoją pierwszą wizytę u ginekologa, więc się nie przejmuj i nie stresuj :) Najważniejsze, aby wyleczyć, bo później może być gorzej. Udaj się do ginekologa i pewnie przepisze leki. W aptece możesz poprosić o jakiś zamiennik tańszy. Używaj dobrego płynu do hig, noś wkładki higieniczne, często zmieniaj podpaski i oczywiście stosuj kurację, którą wskaże ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×