Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pierwszy raz do ginekologa

Polecane posty

Gość gość

Mam 36 lat i ide pierwszy raz do ginekologa. jakby nie to, ze mam co kilka miesiecy starszne bole dołęm brzucha aż do omdlenia to nie poszłabym pewnie jeszcze długo mam też różne inne dolegliwosći... oczym powinnam powiedziec, jak sie przygotowac i co zrobić zeby nie pasc na zawał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim powiedzieć wszystko ( mozesz zrobic sobie listę) lekarz musi odpowiedzieć Ci na wszystkie pytania i byc miły, najlepiej wydepiluj sie i umyj zebys w razie badania czula sie komfortowo, zapis ostatniej miesiączki albo nawet poprzedniej także

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykła prowokacja bo na takie objawy robi się usg po powłoce brzysznej . Robimy wyniki krwi i moczu ( Nerki wątroba itd..... )A nie bieganie do ginekologa! U ginekologa często dochodzi do zakażeń pochwy bo rękawiczki chronią tylko ginekologa nie pacjenta. Dlatego zawsze przy każdym badaniu ginekologicznym cipki i porodach jest mąż nie wstydzę się bo nie jestem zacofana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gośćia "Zwykła prowokacja bo na takie objawy robi się usg po powłoce brzysznej . Robimy wyniki krwi i moczu ( Nerki wątroba itd..... )A nie bieganie do ginekologa! U ginekologa często dochodzi do zakażeń pochwy bo rękawiczki chronią tylko ginekologa nie pacjenta. Dlatego zawsze przy każdym badaniu ginekologicznym c*pki i porodach jest mąż nie wstydzę się bo nie jestem zacofana! " miałam robione kilka miesiecy temu badanie usg powłok brzusznych i różne inne i miałąm zgłosic sie do ginekologo bo jajnik dziwnie wygląda... i wytłumacz bo nie rozumiem, jak przy badaniu jest mąż to co rękawiczki są bardziej sterylne? czy jak ta obecność męża działa na bakterie? stresa mam ogromnego, az nie spałam w nocy, wizytę mam na czwartek, oczywiście prywatnie. leksarz z głosu miły ale i tak boje sie i wstydze okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro wizyta jestem w wieilkim stresie... do tego nie wiem w co sie ubrac zeby czuc sie komfortowo powiedzcie czy lepiej długa bluzke do połowy ud czy zwiewna spódnice do kolan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na plaży pokazujesz pizę a u lekarza się wstydzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na plaży nie pokazuje ni byłam z 15 lat na plaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry, ze pytam, ale dlaczego dopiero w wieku 36 lat idziesz po raz pierwszy do ginekologa? Wstydzilas sie czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie. w co ubrać się do ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×