Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Plamienia zamiast okresu

Polecane posty

Gość gość

Ok. 3.12 odbył się stosunek przerywany (najprawdopodobniej dni niepłodne) , praktycznie wyglądał idealnie ponieważ partner wychodził kiedy tylko poczuł ze jest szansa na wytrysk. Wytrysk poza pochwą, umycie członka i po 40 min. Znowu stosunek przerywany taki jak opisany wcześniej. Możliwe ze po wyjściu z pochwy z członka wyleciał preejakulat. Okres w okolicach planu (6.12). Następny (6.01) trwał krócej Ok. 2 dni ale bardzo bolesny i intensywny, mocne plamienia do 7 dnia. Okresy mam nierówne spowodowane wcześniej drastyczna dieta ale już są w normie. A teraz 3.02 okresu brak 1.02 pojawiły się bardzo delikatne i skąpe plamienia i trwały dwa dni. Okresu ani widu ani słychu. W styczniu duuuuzo stresu. Czy możliwa jest ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób test to sie dowiesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piz.ę nalezy konsumować z umiarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz porozmawiać? Telefon Zaufania (58) 6 915 915 i netporadnia.pl Godziny kontaktu: od 18.00 do 23.00 Oferujemy bezpieczną przestrzeń rozmowy. Jesteśmy po to by towarzyszyć i wspierać Cię w poszukiwaniu rozwiązań. Jeśli się z nami skontaktujesz, uzyskasz wsparcie emocjonalne. Wyznajemy zasadę, że „droga do mądrej decyzji prowadzi przez wiele pytań”. Porady w Netporadni są bezpłatne. Koszt rozmowy w Telefonie Zaufania w zależności od operatora, wg stawek na telefon stacjonarny. Gwarantujemy pełną dyskrecję. Zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie chce ciąży
Żadna z tych wypowiedzi ani nie pomagają ani nie odpowiadają na pytanie. Dopowiem jeszcze ze ta 2 miesiączka była bardzo bolesna brałam po 2/3 apap'y dziennie. Pierwsze 2/3 dni były obfite bardzo potem już plamienia do 7 dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciążę bym raczej wykluczyła, raczej zmiany hormonale wywołane dietą. Miałaś owulację w tym cyklu? wyznaczasz ją sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, nawet w tych cyklach po stosunku szyjka macicy, miękła(?) unosiła się i mogłam ja wyczuć niżej. Wydaje mi się ze owulacje były za każdym razem. Wyznaczałam ja po szyjce i śluzie, a ma to jakieś znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plus okres w lutym dostałam:) dokładnie tydzień temu trwał 5 dni i do dzisiaj (7 dzień) plamienia już brązowe. Czy powinnam się martwić ze to krwawienia w ciąży?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiętajcie, że stosunek przerywany to nie metoda antykoncepcji. Jeśli już nie chcecie się zabezpieczać to współżyjcie tylko w dni nieplodne. Oczywiście dobrze wyznaczone dni niepłodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak można je wyznaczyć prawidłowo w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobre z tego co wiem, są też mikroskopy owulacyjne np Afrodyta. Widziałam, ze są polecane na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×