Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pomocy!

Polecane posty

Gość gość

W niedzielę będą trzy tygodnie jak spóźnia mi się okres, nigdy wcześniej nie spóźnił mi się tak długo, 2 razy wykonałam test ciążowy, oba wyszły negatywne, chcialam zapisać się do ginekologa, jednak jeden ma termin po 20 kwietnia, drugi przyjmuje tylko rano, a ja wtedy nie mogę, ponieważ pracuję na zmiany nocne i nie dam rady wytrzymać bez snu np do 9 rano. Znacie jakiegoś ginekologa, na NFZ w okolicach Katowic, Mysłowic, bądź Sosnowca? Bardzo proszę o pomoc, zależy mi na czasie. Najlepiej jakby przyjęcia były popołuniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź na beta hcg z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz porozmawiać? Telefon Zaufania (58) 6 915 915 i netporadnia.pl Godziny kontaktu: od 18.00 do 23.00 Oferujemy bezpieczną przestrzeń rozmowy. Jesteśmy po to by towarzyszyć i wspierać Cię w poszukiwaniu rozwiązań. Jeśli się z nami skontaktujesz, uzyskasz wsparcie emocjonalne. Wyznajemy zasadę, że „droga do mądrej decyzji prowadzi przez wiele pytań”. Porady w Netporadni są bezpłatne. Koszt rozmowy w Telefonie Zaufania w zależności od operatora, wg stawek na telefon stacjonarny. Gwarantujemy pełną dyskrecję. Zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może miałas cykl bezowulacyjny? wyznaczasz sobie fazy cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nigdy tego nie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a uwierz mi, ze warto. Można dzięki temu szybciej wychwycić różne anomalie. jeśli będziesz mieć z tym jakiś kłopot kup sobie mikroskop owulacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz polecić jakiś konkretny model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę :) Ja mam Afrodytę. Mam ją od roku i nie zawiodłam się na niej. Raz tylko wymieniłam baterie i cały czas działa bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×