Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cirilla2

poprosze o opinie doswiadczone

Polecane posty

Gość cirilla2

kochalismy sie z moim facetem dzien po mojej owulacji bez zabezpieczenia i do konca. czyli w samym srodku dni plodnych. no i mam takie symptomy, jak powiększone piersi, okropny apetyt, sennosc i zawroty glowy, no i co wy na to?? jak bede w ciazy, to sie nie zmartwie, ale on przezyje szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dozwiadczona
cóz ,musze ci poweidziec tez tak miałam i okazało się ze to prostata,pij mocz poranny swojego partnera 3 razy dziennie po każdym posiłku. po 3 m-cach przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm mozesz byc w ciąży....do zaplodnienia moze dojsc 3 dni przed i 3 dni po....ale dla pewnosci zrób test...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz byc w ciazy albo nie
przez neta tego nie wybadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek16
co wy napedzacie koniunkture na testy taką robicie - tylko zrób test i zrób test spokojnie, jak jest e ciazy to juz ten test niczemu nie pomoze a jak nie jest to tym bardziej lepiej tą kaske na kilo prezerwatyw do kosmetyczki zeby na zas potem miec, (oczywiscie jesli teraz niema wpadki) albo na wode mineralną dla ochłody swoją drogą mysle ze tym razem to wpadka, gratulacje, ale ludziska maja luzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cirilla2
za sensowne wypowiedzi dziekuje - pozostałych nie chce mi sie komentowac. tak jak napisałam, bylo bez zabezpieczenia, bo tak i juz. a nie , ze zapomnielismy sie, czy inne idiotyczne wytłumaczenia. poza tym prosilam o wypowiedz doswiadczone - a kazda z nich wie, ze zajsc w ciąze, to nie taka prosta sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×