Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poszukuję dobrego ginekologa z Warszawy!

Polecane posty

Gość gość

Witam! Szukam dobrego ginekologa (takiego co słucha a nie uważa, że wie lepiej). Interesują mnie lekarze przede wszystkim z BoraMed, Multimed, Enel-Med, Kaar-Med, Spółdzielnia Rentgenologów, Medipartner (ogólnie placówki, które realizują usługi w ramach pakietu PZU). Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie Babka Medica? Tam mają fajnych lekarzy i też współpracują z PZU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:09 nie uważam ze w babka są fajni lekarze. Może z 1, a wypróbowałam juz 5 osób. Od pewnej ginekolog usłyszałam ze po co zwolnienie, nie ma się co przejmować a co mają powiedzieć matki pracujące w domu przy 5tce dzieci, kto im da zwolnienie ? (Podejście masakra). Inny lekarz przyjął mnie raz a potem stwierdził że on na PZU przyjmował nie będzie. Inna z kolei traktowała mnie jak idiotke i poczułam się olana. Jedyny człowiek fajny tam to lekarz Rosjanin z pochodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:09 zależy jaki się ma pakiet w PZU, jeśli to standardowy to zapomnijcie o bezpłatnym usg genetycznym . Bulic trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzajmy. Na około 60 ginekologów w Babce znajdziesz na pewno więcej niż jednego fajnego. Opinie na znanym lekarzu mają w większości dobre. Ja byłam ze swoich zadowolona. Nie miałam ubezpieczenia ale wydaje mi się, że jeśli czegoś Ci nie zrobią na ubezpieczenie to problem z twoim ubezpieczeniem a nie kliniką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o sieci to na prawdę przemysl enel med - wg mnie na tle konkurencji wyróżniają się jakością a wiem że na rynku różnie z tym bywa... ja nie kieruje się tym kto ma najwięcej placówek itd lubie się czuć jak "pacjent" którym ktoś się zajmie na poważnie niż "klient" który wpada wypada kupuje i taka masówka. Dla mnie tylko enel med.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w babka medica chodzę do dr Rodzenia i bardzo sobie chwalę. Nie dość, że ludzki, to kompetentny. Nie traktuje pacjentki przedmiotowo. Szuka rozwiązań. Trafiłam do niego po przejściach z lekarką, która nie widziała dla mnie drogi diagnozy ani leczenia poza zabiegiem, na który się nie zgadzałam, miała niegrzeczne odzywki. I u doktora okazało się, że można zbadać bez cięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w babka medica chodzę do dr Rodzenia i bardzo sobie chwalę. Nie dość, że ludzki, to kompetentny. Nie traktuje pacjentki przedmiotowo. Szuka rozwiązań. Trafiłam do niego po przejściach z lekarką, która nie widziała dla mnie drogi diagnozy ani leczenia poza zabiegiem, na który się nie zgadzałam, miała niegrzeczne odzywki. I u doktora okazało się, że można zbadać bez cięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babka Medica to porażka. Rzeczywiście jeden lub dwóch lekarzy tam jest coś wartych. Reszta to przeciętniacy. Większość z nich można znaleźć też w innych klinikach szybciej i taniej. Poziom obslugi call center i recepcji też pozostawia wiele do życzenia. Ogólnie odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×