Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tosiaaaaaa

Poszukuję ginekologa w Warszawie, który przyjmie mnie bez rodzica!

Polecane posty

Gość tosiaaaaaa

Szukam ginekologa w Warszawie, który mnie przyjmie bez obecności rodzica. Mam 16 lat. Nie czepiajcie się wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot_,_ Sylwester
tabletki wczesnoporonne bez recepty tylko w GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gcjjvgjmvhj
wez pełnoletnią koleżankę... proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idziesz do pierwszego lepszego
prywatnie i cię przyjmuje. A tak w ogóle to w przychodniach tylko z rodzicami? Pierwsze słyszę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot_,_ Sylwester
pełnoletnia koleżanka nie jest opiekunem prawnym jak sadzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idziesz do pierwszego lepszego
do stomatologa czy internisty też tylko z rodzicami? Ginekolog taki sam lekarz jak kazdy inny przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość btejcjdnd
Np. w Lux Medzie osoba, ktora nie ukończyła 18 lat, a ukończyła 16 może iść do lekarza ogólnego i stomatologa sama tylko jeśli wcześniej opiekun prawny złoży w przychodni odpowiednie upoważnienie. Do lekarzy innych specjalności tylko z opiekunem prawnym. I tak być powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakoś nie słyszałam o tym
ale co najmniej to dziwaczne. Teoretycznie możesz współżyć od ukończenia 15 roku życia według prawa (bez udziału rodziców) ale zbadać się nie możesz :D Paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam 1 raz mając 16 lat na nfz i nie było żadnego problemu :/ I zadna moja kolezanka nie szla z mamą ani nic takiego ... Moze teraz cos sie zmienilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosiaaaaaa
Wiem, że to głupie, ale nic na to nie poradzę. Nie ma ktoś sprawdzonego lekarza, który by mnie przyjął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z jakiej dzielnicy
jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosiaaaaaa
praga południe, ale co to za różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z jakiej dzielnicy
no zasadnicza, żebyś nie musiała jechać na drugi koniec warszawy, tylko znalazła kogoś w swojej dzielnicy To nie możesz sprobować na szaserów w szpitalu? Tam na pewno mają dobrych ginekologów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosiaaaaaa
ale o to chodzi, że pewnie mnie nie przyjmą bez rodzica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjac to cie moze przyjmie
ale zalezy, czego bedzisz chciala- moze odmowic, wlasnie,ze wzgledu bna brak rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty z tymi rodzicami?
ja rozumiem, że chciałabyś ciążę usunąć (czego i tak nie można) to wtedy rodzic konieczny, ale żeby przepisać tabletki, czy zbadać czy ewntualnie pobrać wymaz bo masz jakąś grzybicę czy po prostu porozmawiać na temat róznych metod antykoncepcji, to po cholerę do tego rodzic???? Nie ma takich przepisów, żeby tylko z rodzicem do zbadania, chyba że wyrażnie sobie tego życzysz, żeby rodzic był obecny. Ponadto nie wyobrażam sobie, żeby poczas badania ginekologicznego rodzic był w gabinecie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjtrsjuk
Nie ma takich przepisów - są 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michasska
polecam moją panią dr Bonarek - Sztabę, przyjmuje na Woli. Bardzo skrupulatna i sympatyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadacie bzdury....
z rodzicami nie pojdziesz,ale pewnie za ich ciezko zarobiona kase chetnie naszprycujesz sie tableteczkami, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta,23
kazda lekarka kobieta cie przyjmnie bez mamy...A juz napewno prywatnie...(rodzinny,laryngolog,okulista,) Nastolatki Z rodzicami przyjmuja TYLKO LEKARZE FACECI...(KTORZY MAJA lEB NA KARKU ,SA ZAPOBOEGAWCZY O BOJĄ SIE BYC POSADZANI O ZLE CZYNY).... Wiem co mowię...jak mialam 17 poszlam do ORTOPEDY Z mamą ,bo mialam skolizonę....on powiedzial "bardzo dobrze ze nie sama bo bym cie nie przyjął"...musialam byc w samej bieiznie ,robic dziwne skłony,skrety i cwiczenia :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgfds
Bzdury opowiadasz, Marta. Każdy lekarz (bez względu na płeć) powinien przyjmować niepełnoletniego pacjenta razem z jego opiekunem prawnym. Po pierwsze dlatego, że to rodzic ma prawo decydować o leczeniu dziecka (lub decydują wspólnie, gdy dziecko ma 16 lub więcej lat), a po drugie to właśnie z tego powodu, żeby nie być oskarżonym o jakieś czyny zabronione. A to, że nie wszyscy lekarze trzymają się tej zasady, to inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosiaaaaaa
O matko, skąd w ludziach tyle jadu? Dla Twojej wiadomości anonimku mam dzisiaj 18 lat i nie, nie za pieniądze rodziców naszprycowałam się tableteczkami, ponieważ już wtedy na siebie zarabiałam. Jeśli nie znasz sytuacji to się nie wypowiadaj, pozdrawiam. :) (Może to głupie, że odpowiadam po takim czasie, ale właśnie przypadkiem znalazłam ten wątek i zabolało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przypadku ginekologa to ja polecam City Clinic****ana Wójtowicza, dobry fachowiec. A co do samej kliniki to się długo na wizytę nie czeka, na stronie cityclinic.pl mają formularz do rezerwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciężka sytuacja i trochę rozumiem, ja wzięłam pełnoletnia kuzynkę, ginekolog przepisała mi pigułki vines, bo aktualnie jestem w stałym związku i chciałam się zabezpieczać, a z rodzicami mało co mam kontakt, więc jakoś trzeba sobie radzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×