Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monis125

Sprzedam komórki jajowe

Polecane posty

Pomogę parze,która stara się o dziecko. Jestem młodą,zdrową kobietą. Bez nałogów. Grupa krwi: B Rh+ Zainteresowane osoby zapraszam na maila margaret9412@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudnij troche... tak 10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes otyla? Ja mam 174 i waze 63.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś przewrażliwiony grubas. Gdzie on/ona Cię obraziła? Pytaniem czy jesteś otyła? Szczupła nie jesteś to widać po wymiarach. 62 kg to powinnaś mieć 170-174. O co się wsciekasz? A forum jest publiczne i pisać ma każdy prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem młodą, 23 letnią kobietą. Na co dzień studiuję, jestem samodzielna - od początku studiów pracuję. Mieszkam w Warszawie. Grupa krwi 0 Rh+. Jestem drobną (164 cm) brunetką. Moją pasją jest sport, uwielbiam aktywności fizyczne i kontakt z ludźmi. Pomysł na tego typu działania przyszedł gdy zaprzyjaźniona para poprosiła mnie o taką pomoc. Dwójka wspaniałych ludzi którzy od 2 lat mają problemy z zajściem w ciąże i do pełni szczęśliwego życia brakuje im maleństwa - nie potrafiłam się nie zgodzić. Decyzję swoją dobrze przemyślałam i byłam pewna tego że chcę to zrobić. Nie było mi to dane, przyjaciółka szczęśliwie zaszła w ciąże. Ta sytuacja bardzo dała mi do myślenia. Uważam że jeśli znalazłaby się tak samo wspaniała rodzina która potrzebuje pomocy - chciałabym im pomóc. Jestem zdrowa, mam bardzo dobre wyniki, które chętnie powtórzę dla potwierdzenia wiarygodności. W najbliższej rodzinie nie ma osób obciążonych chorobami genetycznymi . Chętnie odpowiem na wszelkie pytania, drogą meilową lub na spotkaniu. Email: 1113dotaa@gmail.com Serdecznie pozdrawiam. D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×