Odpowiedz na ten temat

stosunek przerywany a ciąża

• gość 2017.09.14 [04:41]
    pomocy! dziewczyny czy któraś z Was zaszła w ciążę po stosunku przerywanym? od dwóch lat stosuje aplikacje mój kalendarzyk i nigdy nie zawiodła aż.. miesiączka zaczęła mi się 20.08 wieczorem. cykl trwa przeważnie 25, bardzo rzadko 26, dzień o którym mowa to 3.09. jaka jest możliwość zajścia w ciążę? co ciekawe aplikacja pokazuje mi ze @ powinnam dostać dwa dni temu. gdy zmienię datę miesiączki ma 21.08 pokazuje że powinnam dostać dzisiaj. normalnie wariuje. obecnie czekam na umowę o pracę chwilowo ma przyuczeniu. nie mogę zajść w ciążę teraz
  • gość 2017.09.14 [06:20]
    Tak przy przerywanym można zająć. Przed wtryskiem często wydziela się preejekulat gdzie też są plemniki. Zabezpieczaj się bo szkoda stresu.
  • gość 2017.09.14 [06:42]
    ogólnie dodatkowo zabezpieczamy.. tylko akurat nie wtedy . umrę ze strachu
  • gość 2017.09.14 [06:54]
    Przerwij oddanie porannego moczu a nie ruchoanie.
  • gość 2017.09.14 [11:36]
    Gdyby preeajkulat był w stanie zapłodnić kobietę to miał bym już gromadkę dzieci. Stosuję tę metodę już od 4 lat i jedyne dziecko jakie mamy to jest planowane. Sama penetracja potrafi u nas trwać ponad 30 min to dość sporo preejakulatu zostaje w pochwie. Oczywiście stosunek przerywany trzeba też opanować do perfekcji a wpadki najczęściej zdarzają się w momencie kiedy facet okłamuje Cie że zdążył wyjąć na czas a w rzeczywistośc****erwszy strzał był w środku a reszta na zewnątrz... Ja bym nie panikował. Bierzesz jakieś leki? Może przechodziłaś jakąś chorobę np mocniejsze przeziębienie? Takie coś też potrafi opóźnić okres. Najlepiej idź do ginekologa i będzie wszystko wiadomo jezyk.gif Dodam jeszcze że badałem swoją płodność nie tak dawno temu i wyszło że jestem hiperpłodny!
  • Aneczka521 2017.09.14 [11:40]
    Preejakulat, jeśli sperma jest dobrej jakości, może zapładniać. Nie musi się tak stać, ale prawdopodobieństwo realnie istnieje!
  • gość 2017.09.14 [11:48]
    Jak sie nie chce zajsc w ciaze to sie bierze tabletki zamiast stosowac metody ze sredniowiecza. Dorosnij dziewczyno.
  • gość 2017.09.14 [15:50]
    niestety nie brałam leków. nic co mogłoby spowodować aby się opóźniał poza jednym. . .
  • gość 2017.09.14 [18:16]
    Ja zaszłam w ciąże po stosunku przerywanym (przynajmniej się tak umawialiśmy), ale to dlatego, że partnerowi się trochę "ulało", a ja miałam akurat szczyt dni płodnych... Nie ma szans żeby zajść w ciążę bez spermy, a w preejakulacie jest zbyt mała ilość plemników żeby coś zdziałać.
  • gość 2017.09.14 [21:08]
  • gość 2017.09.15 [07:32]
    Oczywiście, że jest. Obawiam się ze większość dzieci jest ze stosunku przerywanego.
  • gość 2017.09.15 [14:43]
    my też kiedyś stosowaliśmy, ale potem zaczęliśmy się zabezpieczać. a nasz Jaś jest w pełni planowany. Także teraz mam na głowie ogarnięcie zdrowszego trybu zycia, zdrowszej diety. Coś polecacie? Słyszałam ze ta jest bardzo sensowna pregna.com.pl/prawidlowa-dieta-w-ciazy Ktoś stosował?
  • gość 2017.09.15 [15:59]
    zrobiłam test 12 dni po stosunku i wyszedł negatywny zrobię ponownie pojutrze. ile wam sim spóźnial czasu okres?
  • Cleo1976 2017.09.15 [18:13]
    Kalendarzyk NIE jest metodą antykoncepcji, nawet naturalnej! Żeby wiedzieć, kiedy można współzyc bez zabezpieczenia, trzeba się obserwować, a nie polegać na teoretycznych wyliczeniach! 12 dni po stosunku może być jeszcze za wcześnie na prawidłowy wynik testu.Potrzeba co najmniej 14 (a najlepiej 21) dni by był w pełni wiarygodny.
  • Cleo1976 2017.09.15 [18:19]
    Ps.Jeśli już musisz coś "liczyć" to licz chociaż tak: początek dni płodnych=cykl najkrótszy, jaki miałaś-21 dni.Koniec: cykl najdłuższy-10 dni.W takim razie dni płodne przypadają MNIEJ WIĘCEJ między 4 dniem cyklu a 17 dniem.Ale żeby można było podejrzewać ciążę, miesiączka musi się opóźnić o co najmniej 7 dni.Wtedy powtórz test.
  • gość 2017.09.16 [16:32]
    ja miałam chyba raz w życiu bardzo stresującą sytuację, taką, że myślałam,że jestem w ciąży a nie byłam.. i od tego momentu zaczełam brac anty vines, które mają mało hormonów a dobrze zabezpieczają...

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...