Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tampon utkwil mi w pochwie

Polecane posty

Gość gość

Tak dokladnie tak. Zakladam ten temat poniewaz w internecie widze, ze wiele kobiet mialo z tym problem, z roznych powodow. Zapomnialy, urwal sie sznurek, zalozyly drugi tampon, podczas eksu tampon sie wcisnal, i za nic w swiecie nie chcial wyjsc!! Przezylam to samo i internet ubogi jest w porady co zrobic?! Oczywiscie mozna jechac do lekarza, ale nie ukrywajmy, ze jest to bardzo niekomfortowa sytuacja i kazda z nas woli jej uniknac i wizyta w szpitalu czy w gabinecie ginekologa jest ostatecznoscia. Jedno jest pewne, tampon MUSI zostac usuniety, i to najlepiej jak najszybciej. Dziewczyny na wizazu radza zlapac dwoma palcam, ale niestety proby skrobania w pochwie, zlapania tampona spelzly na niczym. Probowalam zlapac ten cholerny sznurek, ale niestety, nie bylo go chyba. Najbardziej irytujace jest to, ze czulam ten tampon, ale jednak nie moglam go wyskrobac. Co mi pomoglo? Cos co bylo moja ostatnia szansa, po ktorej juz mialam teleofnowac do przychodni, ale na szczescie sie udalo. otoz zrobilam zobie irygacje pochwy. Wszystko ladnie wyplynelo, wraz z woda nieszczesny tampon zblizyl sie do wejscia do pochwy tak, ze moglam go bez problemu usunac. Nic nie bolalo i nie boli, ale podczas irygacji moze dojsc do zaburzenia flory pochwy, takze przez nastepne dni trzeba uwazac by nie zlapac infekcji. Nie zycze nikomu takiej sytuacji, ale jesli juz sie zdarzy polecam moj sposob. Pozdrawiam i mam nadzieje, ze choc jedna osoba przezyje dzieki temu wpisowi mniej stresu niz ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takiej sytuacji też można kucać i napinać z całych sił mięśnie (tak jak przy załatwianiu się w wc) w ten sposób tampon zostanie wypchany jest to na pewno bardziej bezpiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[pprasić przyjaciela o wyjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@pinka555 uwierz, ze probowalam, nawet gotowa bylam sie zesrac, ale dziad ani drgnal :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Trzeba zaczekać aż tampon będzie całkowicie nasiąknięty.Woda, oczywiście też może w tym pomóc.Na przyszłość: zawsze sprawdzajcie, czy sznureczek na końcu tamponu jest odpowiednio długi-np.czy się nie urwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprobuj odkurzaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Cleo1976, trzeba poczekać jak będzie nasiąknięty wtedy łatwo go wyciągnąć i przede wszystkim się nie stresować wiadomo że trudno się nie stresować w takiej sytuacji ale przez to zaciskają się nam mięśnie i jest ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×