Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Firma sprzątająca MAXUS zglosze ich chyba do PIPu

Polecane posty

Gość gość

Są to oszuści. Ktoś pracował u nich np. miesiąc i jeśli zrezygnował z pracy (i brakował nawet 1 dzień w miesiącu) zarobił 1100 złotych to potrącają mu 300 złotych. Jeśli ktoś pracował 3 dni w miesiącu - zarobił 160 złotych, to wypłacą mu 41 złotych. Rzekomo za porzucenie pracy. Nie mają prawa tak robić. Dzisiaj zgłosiłam ich do PIPU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to firma w Krakowie. Sprzątają między innymi bloki, dają często ogłoszenia na gumtre itp. I tak ktoś np. sprząta bloki na mazowieckiej 60 a rachunek musi jechać podpisać na kalwaryjską. To już są szczyty. Administratorka też jest jakaś chora psychicznie, kazała sprzątaczką na kolanach podłogi wycierać. Pensji nie wypłacają w terminie, jeśli ktoś zrezygnuje wcześniej to nie wypłacą mu tyle ile się należy a potrąca z wypłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiii7123
i słusznie. Jeśli ktoś miał pracować miesiąc a pracował krócej to słusznie że strącają pieniądze. Pracodawców nie stać by płacili ludziom którym się nie chce pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma Maxus daje umowy o dzieło i zlecenie Jeśli ktoś pracował 3 dni powinien dostać 140-160 złotych do ręki. A nie 41. To jest nieuczciwe z ich strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się dokładnie zajmę tą firmą. Ostrzegam was byście nie szli do tych oszustów pracować. To są złodzieje. Zresztą wielu pracodawców teraz w ten sposób postępuje. Takie coś należy tępić w zarodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie ta firma ma takie zasady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to było zawarte w umowie to nie masz o co się sądzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak banda oszustów.Ja pracowałam w Almie w Warszawie tydzień..moim kordynatorem był pan.M.i K..Zapewniali mnie ze niedługo przyjdą rachunki z umowa.Miały by c w polowie miesiaca,potem pod koniec..Dzwoniłąm wiele razy i wiecznie ta sama odp czekamy.Nie doczekałam sie to zadzwoniłam i odpowiedz ze pan.M i K juz nie pracuja a umowy i rachunki owszem przyszły ale bez mojego-dziwne??Sadzac po przepracowanym tygodniu powinnam dostac ok 300 kilku zł.Niewiem co mam zrobić..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani od almy sprawdz czy rzeczywiscie typki nie pracuja juz tam i zglos do pipu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś może mi załatwić pracę we wrocławiu? sprzątanie w tesco na nocki? są jakieś wolne miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jesta ta firma z almy na ulicy niskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak to złodzieje syf kiła i mogiła niczego sie nie można doprosci a ten menadzer caly to jakaś pomylka tam biegiem lataja za siedem zloty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma nie warta zachodu, oszukaja Cie na wyplacie, godzinach dlatego dobrze jest notowac godziny przepracowane. Dla co nie ktorych pań pracujących w kadrach proponuje kurs nie tylko z kadr, płac ale i prawa pracy... Wiecej wywyższania sie "co ja to nie potrafie, nie umiem" a WIEDZY. Przykre ale prawdziwe. Ludzi traktuja jak "tania sile robocza" lub poprostu "frajerow". Umowe o dzieło licza na podstawie umowy o prace. Jezeli masz zamiar cos podpisac, najpierw to dokładnie przeczytaj. Drogie panie z kadr!!!!!! Od umowy o dzieło nie odprowadza się składek. Okres wykonywania pracy na tej podstawie nie jest zaliczany jako okres składkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyplacaja w terminie pieniedzy. Trzeba uwazac, bo takich "pseudo" firm jak ta jest duzo. Przed rozmowa o prace warto cos o firmie poczytac np. opinie, komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Banda oszustów żona od 1wszego sierpnia pracuje a nie otrzymała wynagrodzenia do dnia dzisiejszego a jest już praktycznie koniec września pracuje drugi miesiąc w kadrach tłumacza że przelewy wyszły ale chyba piechota idą bo jakoś długo to trwa . Nie polecam tej firmy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to oszusci pracowalam u nich,chcieli podsunac mi umowe na ktorej pisalo za za zlecona prace zaplaca mi kwote w wysokosci 0,00zl,czytajcie co podpisujecie patrzcie zeby to nie byla umowa cywilno prawna,nagrywajcie rozmowy ,proscie o wszystko na papierze,podpisy przy odejsciu nie dajcie sie wkrecic ze porzucacie prace,bo na tej podstawie nie beda chciec zaplacic,gdy juz to wszystko zrobicie udajcie sie do biura tylko nie dajcie nic do ich rak i nie puszczajcie nagran bo beda sie mogli puzniej przygotowac ,a gwarantuje po kilku dniach pieniadze beda na kacie tak jak u mnie dokladnie po 2.nie dajcie sie ,a jesli juz macie taka umowe wystapcie do sadu pracy o ustalenie stosunku pracy,gdy wasza prace nadzoruje kierownik,nie podpisujcie ze zgadzacie sie na jakie kolwiek kary nie moga was do tego zmusic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiechowski
złodzieje i tyle od września niedostałem pieniędzy na konto pracowałem w almie na ostrobramskiej trzy miesące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urzekła mnie Twoja historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O zgrozo mało nie wdepnęłam w ten kanał,właśnie wchodzą na dwie duże fabryki w skarbimierzu ale skoro są niewypłacalni to chyba szkoda zachodu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiechowski
napisałem przecie pracowałem 3 miesiące w almie na ostro bramskiej i od wrześni czekam na pieniądze chyba wystarczy wymagają książeczki sanepidu z aktualnymi badaniami złodzieje i tyle trzeba z nimi do sądu cywilnego .broń cie boże wdepnąć w te g****o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na www.kancelariawinnicki.pl, zespół tworzą dynamiczni i doświadczeni prawnicy, radcy prawni wywodzący się ze środowiska Uniwersytetu Warszawskiego. Działamy na terenie całego kraju. Jeśli potrzebna jest ci pomoc prawna, skorzystaj z bezpłatnej konsultacji już dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiechowski
napewno skorzystam trzeba ich udupić złodzieji przydałby się protest zbiorowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam kolego Wiechowski jak najbardziej pozew zbiorowy mam kontakt z jedną z kierowniczek która pracowała w maxusie , ma ona dojscie do dużo osób które zostały oszukane , moja żona obecnie tam pracuje na obiekcie castorama ale już niedługo , trzeba coś z tym zrobić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracowałam w tej firmie w Jeleniej Górze, ale nie wypłacili mi pieniążków i teraz musze walczyć o ciężko zapracowane pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie firmy jak ta to powinni zamykac i takich przelorzonych! Oni nie umieja wspulpracowac z ludzmi takich to tylko samych zaciagnac do roboty jak pana Mariana z kielc Tesco sam jest chyba nie dowartosciowany i nie umie pracowac z innymi zwykly pajac! A ta pani ktura jest odlowiedzialna za kielce udaje ze wie wszystko a naprawde nic nie wie jest poprostu tempa i ciemna! Pozdrowienia dla Mariana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to prawda ta firma MAXUS jest oszustem wiec radziłabym nie isc do tej firmy sprzatac poszekac sobie najlepiej inna prace ale nie w MAXUS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oceniac
Witam,,,ja tez pracowalam w Firmie Maxus....pobierali skladki za miesiac 599zl,,,mialam umowa zlecenie..ale okradli mnie na 200zl....bylam w pracy ,,a powiedzieli ze bylam na wolnym,,faktycznie to zlodzieje,,ale --napisalam skarge i prosbe o wyjasnienie,,,ijuz mija dwa miesiace i cisza,,,,ale zwolnilam sie ,,,bo niestety nie mozna bylo u nich dalej pracowac,,Marta,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc
ostrzegam przed pracą w firmie maxus kierownik regionalny Jakub G to zwykły oszust zatrudnia do pracy ludzi kturzy pierwszy dzien pracują za za darmo a póżniej do puki sie nie upomną to pracują umowa o dzieło z tym ze pierwsza wypłata po 60 dniach i okrada z godzin to s ą obiekty dobrał sobie kompana do oszustw kierownika tesco ktury zajmuje sie pracownikami maxus obiekty w jeleniej górze kłodzku legnicy zgorzelcu prosze sobie wyobrazic niech karzdego pracownika oszuka w soli miesiecznej na dniuwke a ma 12 obiektów ma drugą wypłate jemu sie liczy ilośc a nie jakosć najwyższy czas zeby tego oszusta firma rozliczył za przekrety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To masakra jak taka firma jeszcze funkcjonuje na rynku bardzo słabo to wygląda. Lepiej założyć swoją firmę i mieć dużo zleceń. Aby to zrobić najlepiej odbyć szkolenie takiej jak np. to http://branzaczystosci.pl/szkolenia-buzil-2018/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość miś
Zgadzam sie dopiero wczoraj odeszlam z oddzialu w chelmie Wyzysk agresja nadzoru ponizanie pracowalam na nocy 10zl za godzine Nadzor zachowuje sie jak kapo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×