Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gardzę ateistami !

Polecane posty

Jak miło :) a ja jestem ateistka i nie gardze żadnym człowiekiem bez względu na wiarę czy przekonania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I chwała Ci za to że wierzysz w Boga, widać wiele Ci to daje. To ja już wolę niewierzącego ale nie gardzącego nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gardź sobie :) więcej znam ateistów , którzy są porządnymi ludźmi niż katolików. Wiekszość katolików , których znam to bardzo zakłamani ludzie, chodzą do kościoła,ale bliźniemu nie pomogą a gdyby mogli to dokopali by mu jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, jestem katoliczką,ale wiem ,że mówicie prawdę, ja może nie należę do tych co komuś nóż w plecy wsadzą,jestem łagodna,ale jak widać życie uczy kopniakami w tyłek właśnie od katolików, znam nawet taką osobę,która co tydzień do kościoła biega,a źle wszystkim życzy ,sam jest wzrok przyprawia o palpitacje serca,gdyby mógł zabijać to niejeden leżałby martwy, czasem zastanawiam się skąd w niej tyle zawiści,jadu, zazdrości i zakłamania, jak można być takim obłudnym człowiekiem ,ale niestety takich nie zmienisz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach gardzisz? To takie chrześcijańskie! Jezus jest z Ciebie dumny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia66
I taka jest właśnie różnica między wyznawcami jezusa a ateistami.Wy nami gardzicie,uważacie za gorszych ludzi.A my szanujemy Wasz wybór i traktujemy Was na równi ze sobą.Hmm z tego co pamiętam to kościół głosi i uczy,że wszystkich ludzi powinniśmy traktować jak braci..?Więc nie zapomnij wspomnieć o swoim grzechu przy następnej spowiedzi.A na przyszłość sugeruje więcej pokory,bo nie zostaniesz przyjęta do królestwa niebieskiego.Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co autorze powiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bujaj sie nie wydymana katoliczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja gardzę wierzącymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie wiemy w co wierzysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×