Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bolka78

Geneo Co to za zabieg

Polecane posty

Gość bolka78

Witajcie dziewczyny! Chciałabym dowiedzieć się czego o zabiegu geneo. Któraś z Was miała okazję z niego korzystać? Możecie coś na jego temat więcej powiedzieć? Kiedy tak naprawdę warto z niego skorzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiaczek5666
Tak, ja korzystałam. To zabieg, ktory ma na celu zluszczyc skore i ja odzywic. A wszystko to w celu odmlodzenia skory. I rzeczywiscie - efekty sa widoczne - mniejsze zmarszczki i ujedrnienie skory. Ładniej i zdrowiej wyglada. Zabieg nie jest w ogole bolesny, fajnie go wykonac np. dzień przed wielkim wyjściem. Słyszałam z ust kilku koleżanek narzekanie na ten zabieg - że wcale nie daje efektu. Może to kwestia miejsca, w którym trzeba to wykonać. JA polecam Femmalium na Poznańsiej w Krakowie. Super miejsce i Geneo jest świetne wykonywany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolka78
Dzięki lusiaczku za informację. A mogłabyś coś więcej napisać o obsłudze tam i cenach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są to genialne zabiegi bankietowe :) osobiście polecam klinikę BeautySkin w Warszawie - do końca listopada 2014 mają zniżki , Korzyści zabiegów Geneo • Metoda „3 w 1”: złuszczanie, wchłanianie składników odżywczych i dotlenienie skóry • Doskonałe efekty i krótki czas trwania zabiegu • Maksymalne wchłanianie składników odżywczych zawartych w formułach pielęgnacyjnych • Naturalne dotlenienie skóry • Odpowiedni dla każdego typu, karnacji skóry i wszystkich obszarów twarzy • Maksymalna higieniczność dzięki jednorazowym sterylnym elementom • Efekty potwierdzone klinicznie • Natychmiast po zabiegu można wrócić do codziennych czynności Opcje zabiegów Geneo W zależności od pożądanych efektów zabieg występuje w dwóch opcjach: NeoRevive i NeoBright. NeoRevive– odmłodzenie skóry Efekty zabiegu NeoRevive: • Redukcja zmarszczek i ujędrnienie skóry • Zmniejszenie porów • Poprawa gęstości i odżywienia skóry • Zdrowszy i bardziej promienny wygląd skóry. NeoBright – rozjaśnienie i odżywienie skóry Efekty zabiegu NeoBright: • Rozświetlenie i promienny wygląd skóry • Naturalne dotlenienie i nawilżenie skóry • Wyrównanie kolorytu. • Poprawa gęstości i odżywienia skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GeneO jest zabiegiem, który doda Ci blasku, wiem bo już mała! Rezultaty widoczne po pierwszym zabiegu, masz mniej zmarszczek, masz nawilżoną i wygłądzoną cerę. Aktualnie w klinice Dr Legrand trzy zabiegi w cenie dwóch. Warto! https://www.drlegrand.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O wiele lepsze efekty i tanszy jest zabieg koreański Tox Peel Program. Miałam oba zabiegi i mam porownanie. Geneo nie jest wart swojej ceny, ale gabinety pokupiły urządzenia i szukają naiwych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej będzie przed takim wyjściowym makijażem, poddać swoją twarz zabiegi GeneO. Jest on wspaniały, zwany zabiegiem bankietowym. Dzięki złuszczeniu naskórka, makijaż dłużej się trzyma, skóra jest roświetlona, dotleniona i promienna. Zabieg poleciła mi kosmetolog w Klinice Dr Legrand, nie żałuje że go wykonałam. Kupiłam już cały pakiet, ponieważ chce mieć śliczną skórę na wakacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kocham Geneo :) W sumie to zabieg traktuję już jako element mojej pielęgnacji. Staram się wykonać go raz w miesiącu. Świetnie oczyszcza i rozświetla moją skórę - pracuję w klimatyzowanym pomieszczeniu, więc mam problem także z suchą skórą - Geneo pozwala mi zachować właściwy poziom nawilżenia i nie straszyć ludzi w pracy szarą i zmęczoną cerą :) Polecam wszystkim kobietam jako uzupełnienie pielęgnacji. Jeśli jesteście z Trójmiasta, to możecie wykonać go w Gdańsku, w klinice La Nika :) http://la-nika.pl/geneo/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Geneo jest super, wspaniale odmładza, dotlenienia i rozjaśnia skórę. Poznałam go w olsztyńskim salonie do Beloved. W sumie tu więcej sobie o nim poczytacie http://beloved.pl/oferta/geneo/ Ja mogę tylko potwierdzić, że jest skuteczny, na moją skórę bardzo dobrze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam ten zabieg na wiosnę żeby przygotować cerę na lato. Byłam w Arte Clinic i cera wygląda naprawdę świetnie. Już po wyjściu z gabinetu czułam wyraźną poprawę w jej dotyku oraz wyglądzie. Jako zabieg regeneracyjny szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oxiiiiiiiiiiiiiii
Skorzystałam z zabiegu GeneO w klinice Dr Legrand w Krakowie. Zabieg pozwala skutecznie złuszczyć martwy, zrogowaciały naskórek jak rowńiez odżywić, nawilżyć i dotlenić skórę. Po zabiegu moja twarz świetnie się rozjaśniła i oczyściła, pory troszeczkę się zwężyły. Jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałyśmy dzięki zabiegowi GeneO. Polecam wszystkim. Jest to świetna alternatywa dla manualnego oczyszczania czy tez mikrodermabrazji, jak również dużo przyjemniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emolia
Geneo+ robiłam na spłycenie zmarszczek i nic mi tak nie pomogło jak to, taką serie 6 zabiegów miałam w Clinica Cosmetologica z darmową konsultacja jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również korzystałam z zabiegu geneo i tak jak koleżanki poniżej piszą ma na celu złuszczenie naskórka , a dzięki temu preparaty pielęgnacyjne lepiej się wchłaniają. Mogę polecic fajną klinkę w Gliwicach ARTE CLINIC, sama tam chodzę i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×