Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Becia999

Hej dziewczyny

Polecane posty

Gość Becia999

Chciałam się was poradzić. W ostatni dzień dni plodnych kochałam się z chłopakiem, ale on uważał i doszedł poza mną, zapewnia mnie że było bezpiecznie, jednak ja sobie wmówiłam że mogę być w ciąży i myślę cały czas o tym. Około 30-31 powinnam mieć okres, czuje się tak jak przed okresem, zawsze tydzień przed boli mnie brzuch, mam mdłości i inne samopoczucie . Co o tym myślicie? Mogę być w ciąży? Napiszcie proszę szczerze . Z góry dziękuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem mogłaś zajść w ciążę. co do objawów to tez o niczym nie świadczą -u mnie w ciąży były dokładnie takie same jak gdy miał nadejść okres. Zrobisz test to będzie jasne co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma bezpiecznego bzykania.Otwarłaś cipkę to cię zapłodnił.Tę naukę dają w gimnazjum i mama powinna cię uswiadomić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciążę wcale nie jest tak łatwo zajść. Komórka jajowa i plemnik muszą się spotkać w odpowiednim czasie, w odpowiednim miejscu. Jak doszedł poza, to nie ma plemników, nie ma zapłodnienia. Nie mówię, że ryzyka nie ma, bo jest zawsze ale w ciąży prawdopodobnie nie jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia999
Gość dziękuje :) poczułam się o wiele lepiej gdy to przeczytałam:) dla pewności zrobię test za kilka dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U młodych kochanków zawsze plemniki są na końcu prącia.Oni zawsze się podniecają na widok dziewczyny.Wkładając do cipki plemniki mają pożytek do trwania.Stąd młode dziewczyny szybko zaciążają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×