Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Historia lokalizacji androida. Pytanie do znawców tematu.

Polecane posty

Gość gość

Jaka jest przyczyna tego,że przeglądając historię lokalizacji na koncie gogle widzę że mój telefon logował się w miejscu gdzie mnie nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pener z klasą
IP dostawcy usług może to być: wies Warszawa, Poznań... Nie masz na to wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wtedy jak wiarygodna jest taka lokalizacja? I jeszcze jedno pytanie. Co określają punkty lokalizacji na mapie? Byłam np. w danej okolicy ale na mapie jest pokazane że byłam dwie ulice dalej. Jak interpretować te punkty na mapie?Dodam że jest włączona w telefonie transmisja danych i GPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pener z klasą
Do w miarę dokładnej lokalizacji na mapie muszą być conajmniej 3 nadajniki w okolicy ( ok.200m. Rozbierznosci), IP.nie jest wiarygodne, ale dostawca ma dostęp do wiarygodnych info w jakim mieście jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z Łodzi. Musze wiedzieć dokładnie jak to działa. Dlaczego tak jest że siedzę cały dzień w domu a na mapie widzę ze jestem w dzielnicy obok i ją sobie zwiedzam bo logowanie odbyło sie w kilku miejscach. Dlaczego w menadżerze urządzeń androida widzę telefon z dokładnością do kilkunastu metrów a w historii lokalizacji tego nie ma. Jest zaznaczone że byłam dwie ulice dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pener z klasą
to kup se poradnik Młodego posiadacz androida, bo jaśniej juz nie potrafię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda. Nigdzie nie mogę znaleźć wyjaśnienia skąd się biorą takie rozbieżności między menadżerem a historią. Bo przecież teoretycznie powinno być zapisane na mapie to co widzę w danej chwili w menadżerze urządzeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×