Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość chudykoko

Ile kosztuje wynajem mieszkania w Warszawie?

Polecane posty

Gość chudykoko

Jestem w liceum, ale zamierzam na studia przenieść się do Warszawy. Powiem szczerze, nie jestem mega bogata, owszem moi rodzice całkiem nieźle sobie radzą, bo mam w miarę wszystko czego potrzebuje. Jednak obawiam się, że moje warszawskie życie może ich wykonczyć pod względem finansowym. Ogólnie interesuje mnie kwestia wynajęcia mieszkania, słyszałam, że to droga sprawa, lecz w zupełności nei oreintuje się w cenach. Może wy cokolwiek mi podpowiecie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdbhsehrhtrhrt
w chuj dużo, nie stać cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdbhsehrhtrhrt
przykład - klitka 20 pare metrow na zoliborzu okolo 1500 jak dobrze trafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to gdzies
moze akademik bylby dobrym rozwiazaniem;) to raz dwa.. zawsze mozesz isc do pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudykoko
Jeśli mozecie, proszę podajcie ceny minimalne i maksymalne wynajmu. a orientujecie się jeśli chodzi o akademiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ogół to prawda ale jak
pokój przy rodzinie w dobrej dzielnicy to 500-600zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaassssssssdddffffgghhhhh
minimalna zalezy od metrazu. maksymalnej nie ma :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to gdzies
cos mi sie kojarzy ze kolo 300 zl poszukaj na necie;) gógle nie gryza;p poza tym w akademiku jest fajnie poznasz wielu ludzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczkakk
czemu wynajmować?? przecież w Wawrze masz prawie 5 tyś za metr, a masz do centrum 20 minut. poza tym spory ogródek, sporo balkonów, strzeżone osiedle itp, niewiele mniej będziesz płacić za mieszkanie, a lepiej spłacać kredyt niż płacić komuś za darmo, zobacz sobie http://poprawna110.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfjw838383alleo
akademik to ściema, nie idz tam tylko plebs i biedota tam idzie oraz ruchacze,prawiczki i puszczalskie wynajmij mieszkanie ale z kims na pol, albo pokoj, bedzie taniej a i bezpieczniej. moja kolezanka wynajmuje pokoj 13 m kw za 1100 zł :O na ochocie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziszek
Jest bardzo drogo - nawet szokująco drogo, a piszę jako normalnie zarabiający. Prawie rok mieszkamy już w Radzyminie. Mieszkanie kosztowało ponad 100 tysięcy mniej niż takie samo w Wawie, a Akacjowa Aleja wygląda bez porównania lepiej. Warszawa zrobiła się droga i tłoczna, to już nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz moge cie przyganac dasz raz w tygodniu i obiad ugotujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareeew
Ja miałem dość nieciekawą sytuację, bo mi najemcy zalegali z czynszem, a że mieszkam w Anglii, więc nie mogłem jakoś ich naciskać osobiście. Zleciłem zarządzanie mieszkaniem na Mokotowie ludziom z PMS Poland - www.pmspoland.pl i oni pozbyli się tych nierzetelnych najemców i szybko wyszukali mi innych, którzy regularnie płacą czynsz. Oni profesjonalnie wyszukują klientów, poprzez ankietki, także łatwiej jest trafić na solidnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabaratek
Mieszkania w warszawie były drogie i będą. Jeśli szukać mieszkania to poza stolicą. Tutaj się zgadzam. Ogólnie koszty życia w stosunku do tego co oferują duże miasta, nie jest adekwatne. I tak radzę do tego podchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jeżeli w ogloszeniu piszą że koszt kawalerki (ładnej i nowoczesnej) w śródmieściu, na mokotowie albo woli to 1000zl plus liczniki ok 100zl to mam podejrzewać że to jakaś ściema? znalazlam kilka takich ofert i zastanawiam się czy mam węszyć podstęp czy to po prostu jakieś perełki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kawalerka w centrum standard prl kosztuje min 1300+ opłaty zł a te w wyższym standardzie to koszt min 1700 + oplaty wynajmowałam pokój na mokotowie, za 900 zł standard mieszkania był dosyć sredni, teraz wyprowadziłam się do radzymina wynajmuję mieszkanie jest nowoczesne na ładnym osiedlu, 2pokojowe za 1200 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoje mieszkanie oddałem w ręce pośredników z PMS Poland - www.pmspoland.pl . Po pierwsze znaleźli lokatorów i to nie takich z ulicy, ale sprawdzonych ludzi, którzy póki co płacą bez opóźnień. Po drugie, firma ma klucze do mojego mieszkania więc wprowadzili lokatorów, posprzątali, w ogóle przygotowali całą prezentację oferty, także też poszukiwania nie trwały długo, mieszkanie nie stało puste miesiącami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym momencie już od roku mieszkam w wynajmowanym i sobie chwalę. Mieszkanie znalazłem na Saskiej Kępie przez stronę www.supermieszkanie24.pl . Uczciwy pośrednik, bo z góry wiadomo ile się płaci, nie ma jakiś ukrytych kosztów, które by nagle wychodziły po podpisaniu umowy. No i też muszę im przyznać, że mają raczej wyselekcjonowane mieszkania na stronie, często w bardzo fajnym standardzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartt

Wynajmuj przez www.ofertyok.pl, bo zawsze prawidłowa cena podana. Przy wynajmie nie masz absolutnie żadnego formalnego ryzyka. Nie trzeba samodzielnie przedzierać się przez setki nieaktualnych ogłoszeń. A jak masz czas to ustaw sobie preferencje i czekaj na maila, a na pewno coś ci znajdą dopasowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ceny wynajmu mieszkań w Warszawie są zdecydowanie za wysokie. Trzeba się naszukać za dobrą ofertą. Mi na szczęście udało się trafić na firmę www.mieszkaniami.pl Mają ciekawe oferty najmu, więc powinniście tam znaleźć coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Masz sporo różnych ofert dostępnych na www.PromoOferty.pl więc jak szukasz mieszkania w Warszawie to również zajrzyj na tą stronę, myślę żę coś interesującego tam będziesz w stanie znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na stronie www.TerazMieszkanie.pl masz ofertę mieszkań, dopasowują konkretnie mieszkania według tych oczekiwań jakie im przedstawisz więc można liczyć, że coś dla siebie uda się wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

Zobacz sobie w serwisie www.FajnieMieszkaj.pl. Na pewno bardzo wygodna opcja, bo płacisz jednorazowo opłatę 210 zlotych i potem oni pod kątem Twoich potrzeb szukają mieszkania. Ja z tej opcji skorzystałem i faktycznie jestem zadowolony, bo dość szybko znaleźli dla mnie sensowną propozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie ta baza mieszkań jaka jest w ofercie wynajempunkt.pl wypada nieźle i można coś dla siebie znaleźć. Dużo mieszkań a poza tym jeśli chodzi o ofertę to wyróżnia się na tle konkurencyjnych agencji stosunkowo niską ceną. Pod tym kątem zdecydowanie na plus, szczególnie że obecnie te ceny za mieszkania już tak poszły w górę, ze znalezienie czegoś w sensownej cenie będzie bardzo trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wypadło w moim przypadku jeśli chodzi o serwis OfertyHome.pl i dostępne tam mieszkania na wynajem. Gotowa oferta od nich jeśli chodzi o mieszkania, duży wybór nieruchomości więc można było na spokojnie coś znaleźć. Poza tym fajna opcja z tym, że płaci się jednorazowo prowizję 260 i można szukać mieszkania do momentu, gdy znajdzie się to odpowiednie dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×