Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Infekcja intymna w ciąży pomóżcie

Polecane posty

Gość gość

jestem w 24 tygodniu ciaży. W poniedziałek mam kontrolną wizytę, a od wczorajszego wieczoru zaczęłam odczuwać pieczenie i swędzenie, pewnie grzybica. Co najlepsze- od tygodnia łykam profilaktycznie provag :-O. Jak zaleczyć to dziadostwo do wizyty u lekarza? Czy moge poczekac do poniedziałku, czy musze szybko iść po recepte? Kupiłam dzisiaj dopochwowy invag, ale nie wiem, czy pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klotrimazol masc bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno nie można klotrimazolu (???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ulotce jest napisane ,ze nie mozna w pierwszym trymestrze. najlepiej zadzwon do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Clotrimazolum mozna na pewno w 3 trymestrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pimafucin globulki lub jedna dawka Gynazol, Clotrimazolum 500 w III trym. można - 1 tabletka dopochwowa załatwia sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co istotne - partner też musi przejść kurację, zazwyczaj kilka tabletek w odstępach parodniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też łykałam w ciąży provag-ale w serii 2óch opakowań, stosowałam też clotriamzolum krem-ale po pierwszym trymestrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prossrak, spamerko, szlag już trafia od tych twoich debilnych reklam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli już pojawiły się objawy infekcji, szczególnie będąc w ciąży to trzeba iść do ginekologa, bo sam probiotyk może nie dać rady. Warto zadbać też o profilaktykę i używać specjalny płyn do higieny intymnej dla kobiet w ciąży. Sama używam lacibios femina pregna, bo jest bezpieczny dla matki i dziecka, idealny na okres ciąży i połogu. Chroni przed infekcjami bakteryjnymi i grzybiczymi, łagodzi pieczenie, swędzenie i podrażnienia. Jest bardzo delikatny dla wrażliwej skóry okolic intymnych, nie wysusza i nie uczula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×