Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak można być z kolesiem który pija ćpa i gra w gry

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny co wy widzicie w gościach którzy jarają trawkę piją browarki i spędzają czas przed konsolą do gier ? Nie wiem jak można z kimś takim w ogóle być ? Moja siostra ma takiego chłopaka z takim towarzystwem i każdy z nich ma dziewczynę. One zapatrzone w nich jak w obrazek wieszają się po nich z każdej strony i ciągle teksty miśku kocham bardzo mój mój :*:* cudowny najukochańszy. A oni wiecznie nawaleni piwskiem upaleni trawą i grają na playstation. Na każdej imprezie jakieś akcje z innymi laskami macanki zdradki lizanki a one i tak dalej kochają swoich miśków. Co wy widzicie w takich burakach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd niewiasto posiadasz tak szczegółowe informacje o ich codziennym życiu i imprezach co tam się dzieje, pewnie należysz do tego grona, dostałaś kopa w du/pę od buraka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie powinno brzmieć, co sądzicie o takich laskach? Bo facet nie jest tu niczemu winny, taki jest i tyle, nic tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sądzę, że takie laski to desperatki, które szybko łapią się na słodkie teksty facetów - wystarczy, ze jakiś facet okaże niewielkie zainteresowanie,a ta już zakochana. Też kiedyś poznałam takiego faceta, ale jak tylko odkryłam że jego głównym hobby są imprezy, piwo, poker z kolegami i siedzenie przed kompem, to się się szybko ulotniłam ;) Swoją drogą takie dziewczyny chyba też same nie mają jakichś górnolotnych zainteresowań i ambicji, skoro dobrze się bawią w takim towarzystwie. Kobieta z dobrą pracą, ciekawym hobby, ambitna itd nawet by na takiego nie spojrzała, tylko raczej szuka facetow ktorzy są do niej podobni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie zgadzam się z Tobą. Takie laski to zazwyczaj dziewczyny bez zainteresowań hobby bez własnego celu w życiu. Nie wiem jak można całować się z facetem który siedzi w smrodzie jedzie od niego piwskiem a w powietrzu czuć trawę, zwymiotowałabym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×