Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kornelia62

Jak namówić na korepetycje?

Polecane posty

Gość Kornelia62

Witam, chciałabym doszkolic z agnielskiego moją córke, jednak potrzebuje porady jakie kursy wybrać. Córka namawia mnie na jedna ze znanych sieci, które oferują angielski, jednak nie jestem przekonana do dużych korporacji i tych jakiś tam spółek. Najlepiej chciałabym ją wysłac do jej nauczycielki angielskiego, ale nie moge jej przekonać, bo się wstydzi i jesteśmy w kropce. Prosze poradźcie, jak namówić córke na korepetycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz zeby poszla TYLKO RAZ, jak jej sie nie spodoba, to nie pojdzie wiecej. Moze ja jakos przekup? Powiedz jej ze jak pojdzie ten jeden raz, to jej cos kupisz w nagrode ze przelamala sie:). Kup jej jakas drobnostke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia62
To jest jakiś sposób :) Chociaż nie wiem czy nie będzie tego wykorzystywać przeciwko mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekcje indywidualne dają lepsze efekty niż takie w grupie. Córka może nie chcieć iść ze względu na to, że osoba, którą pani by widziała jest właśnie jej nauczycielką i może jest to dla niej mało komfortowe. Nie znam szczegółów, ale niektóre osoby z różnych względów nie chcą się chwalić, że korzystają z korepetycji. Może lepiej byłoby wysłać ją do jakiejś innej dobrej anglistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się wydaje ze to właśnie znane szkoly mogą dac jej więcej niż jakas tam nauczycielka, jak w szkole się nie może nauczyc to znaczy ze cos na lekcjach jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiliaplon
Nie myślałaś może o korepetycjach u innego nauczyciela? Przecież teraz jest bardzo dużo ofert, choćby na gumtree czy ogloszeniaach nawet w metrze. A jak to nie pomoze to lekcje indywidualne, ale w szkole, to będzie zloty srodek tak jakby. Moja znajoma wysylala corke na jakieś ekspresowe i indywidualne kursy na prage na zjednoczonych., poszukaj w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×