Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GłupiaBlondynka2014

Jak otworzyć dokument, jeśli są problemy

Polecane posty

Gość GłupiaBlondynka2014

Napisałam na innym komputerze ważny dokument. Wysłałam go sobie na pocztę i nie mogę go na swoim komputerze otworzyć. Wygląda na to, że nie mam możliwości go otworzyć. Pojawia się komunikat: Typ pliku: Dokument programu Word 2007 Rozszerzenie pliku: .docx Opis: Ten dokument został zapisany w formacie WordprocessingML Open XML. Jest to domyślny format plików programu Microsoft Office Word 2007. Ten plik można także otwierać i edytować w programach Word 2000, 2002 i 2003, o ile został zainstalowany pakiet zgodności formatu plików pakietu Microsoft Office dla programów Office Word, Excel i PowerPoint 2007. Ponadto plik można otworzyć przy użyciu programu Word Viewer 2007. CZY KTOŚ MOŻE MI POMÓC? BARDZO MI NA TYM ZALEŻY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GłupiaBlondynka2014
Uuuuu, dziś same blondynki na kafe, nikt nie pomoże :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Word 2007 jest mlodszy od tego, który masz zainstalowany na kompie. Najlepiej by było gdybyś sciągneła sobie ten pakiet zgodności z jakiejś strony z programami, np. dobreprogramy.pl, ja mam taki pakiet zgodności w pracy i działa dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GłupiaBlondynka2014
Dzięki. Spróbuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz jeszcze spróbować zmienić nazwę tego pliku przy zapisywaniu na komputerze. Dajesz w pliku zapisz jako i kiedy wyskoczy ci okno z zapisywaniem, to w linijce, gdzie jest nazwa pliku kasujesz rozszerzenie i zamieniasz je na docx. Niestety ten sposób najcześciej nie działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wcale nie jesteś głupia. Mnie uczył tego informatyk w pracy, bo wcześniej też nie wiedziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×