Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak pozbyc sie obsesji ze inni ciagle na mnie patrza i mnie oceniaja

Polecane posty

Gość gość

oczywiscie oceniaja negatywnie. jako dziecko byla szkanowana w szkole, w domu tez nie mialam najlepszej atmosfery. ciagle mi sie wydaje ze inni patrzac na mnie oceniaja mnie i mysla sobe np:ale ona brzydka, ale dziwnie wyglada,ale ma gruba d**e, ale brzydko sie ubrala, ale gada glupoty, ale jest dziwna i wiele wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie o czym myslec pomyslecd jak czujesz ,ze inni ci sie przygladaja ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość022
Mam ten sam problem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja nie mam 100 procentowej pewnosci ze ktos sie na mnie patrzy i zle mysli. to sa tylko moje urojenia zazwyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się tego od tak przezwyciężyć, ale są różne techniki. Np. wyobrażasz sobie wszyscy cię kochają. Albo wyobrażasz sobie siebie zupełnie w innej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba mogłby nauczyc jakis dobry psycholog. Moim zdaniem, człowiek ocenia inych przez swój pryzmat, czyli ty pewnie oceniasz tez innych jak idziesz ulica? Spróbuj przestac zwracac uwage na ludzi np. jak sa ubrani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy ludzie oceniaja wszystkich wokol, tak jest, bylo i bedzie to nie obsesja, TAK PO PROSTU JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz lat, autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sporo ,jestem juz po 30stce. tak ja wiem ze ludzie sie oceniaja na wzajem tylko jak sobie wybic z glowy to ze innych ocena nie ma wplywu na moje zycie i sie nie przejmowac co inni mysla . ja w dodatku wychodze z zalozenia ze ktokolwiek mnie ocenia to ocenia mnie negatywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam tak samo :( a mam juz 31 lat i to największa męka,wszyscy są lepsi,ladniejsi,lepiej i modniej ubrani,maja ladniejsze włosy itd itp,i tez cały czas mysle ze mi sie przygladaja i oceniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku a już myślałam, że tylko ja tak mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz do mnie na gg 2217347,pogadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znaleźć przyjaciół którzy bedą uważali wrecz przeciwnie , wtedy bedziesz miała gdzieś zdanie innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 19 lat i mam dokładnie tak samo jak opisuje autorka. Również byłam gnębiona, co w znaczym stopniu zaważyło na mojej samoocenie i to chyba właśnie przez zaniżone poczucie własnej wartości wmawiamy sobie różne rzeczy, które nie są prawdą. Autorko, czy Ty też oceniasz ludzi, ktorych mijasz na ulicy? Owszem, oni się na Ciebie patrzą, ale w taki sam sposób, jak ty na nich, kiedy się mijacie. Odrobina pewności siebie zdziałałaby cuda, wierzę, że będzie lepiej, czego szczerze Ci życzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ocenianie innych to w miarę naturalna dla ludzi rzecz, ale za jakiś czas niemal nikogo się nie pamięta, także nie ma co się przejmować, jesteś w tłumie tylko chwilą, a nawet są tacy którzy zajmą i tą chwilę, bo mają różowe świecące buty i każdy patrzy na nich a nie na ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×