Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak ubrać miesięczne dziecko na imprezę ?

Polecane posty

Gość gość

Pierwsze większe wyjście. Jak ubrać takiego malucha ? Kupiłam taką koszule - body. Ma dużo ciuszków, a kompletnie nie wiem co mam mu ubrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to zaloz te koszulo body, spodenki i sweterek :) bedzie super wygladal. znajac zycie zaraz Cie tu zjada ze takiego malego dziecka sie na imprezy nie zabiera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzeczywiście spodenki, sweterki itp. świetnie będą leżały na sflaczałym noworodku, bo takie sa noworodki, nie sprężyste, a lejące przez ręcę, body, pajac, albo body i półśpiochy dziecku musi być wygodnie i miło, a nie spodnie itp. cisnące wszędzie i uwierające małe dopiero na golaska siedziało w brzuchu, a juz, w krawat chcą ledwo widzące dziecko wystroić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyrazilas swoje zdanie. super. ciesze sie bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubierz sobie wygodnie uwierz mi bedzie dla Ciebie lepiej, o dziecku nie wspomnę w wycudowanych ubrankach może i ładnie wyglądają dzieci w katalogach, ale ani to wygodne ani praktyczne na dłuższą metę będziesz się męczyć przy przebieraniu, karmieniu a nawet noszeniu malca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie ze w sklepach jest obecnie taki wybor ze mozna kupic cos ladnego i wygodnego zarazem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.24 mam nadzieje ze nic nie zakladasz swojemu dziecku. Wiesz ono bylo tyle czasu na golaska ze teraz moze byc mu w czymkolwiek niewygodnie histeryczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla chłopców wygodne i eleganckie rzeczy są w mothercare i cocdrillo. Fajne rzeczy w dobrych cenach mozna tez znalezc w sklepach z ubraniami do chrztu. Juz nie przesadzajcie ze body ze wzgledu na obecność kolnierzyka staje sie nie wygodne. Tak samo spodnie, moze kupic ładne bawełniane , przecież na pewno autorka nie ubierze takiegi malucha w spodnie w kant. Jeśli chodzi o swterek to duzo lepiej sie sprawdza kamizelka z takiego materialu jak sweterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój jak byl malutki miał fajne mięciutkie ogrodniczki ;) ciężko powiedziec co masz założyć, najlepiej coś ala eleganckiego ale oczywiście wygodnego dla takiego leżącego malucha, nie krępującego ruchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwięcej w naszej szafie mamy takich pół body czy też spodnie nie wiem jak to się nazywa. Uwielbiam go w to ubierać. Myślałam właśnie żeby ubrać mu takie spodenki one są miękkie, zawsze mu wygodnie. Często właśnie ubieram mu takie spodnie + body (chyba to się body nazywa) i na to ma świetne sweterki zapinane na 3-4 guziki ale nie takie tradycyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakies to sa te swietne sweterki na 3-4 guziki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZAKŁADAM mu, nie "ubieram", analfabetki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można dostać takie rampersy udające np smoking czy garnitur, hm często ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Won, emerytowana nauczycielko:( Duzo osób wychowało i uczyło sie zagranica i dlatego robi błędy . Nie doluj dziewczyn szantrapo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlkarlkarla
Widziałam ostatnio takiego fajnego pajaca białego z narysowaną koszulą, krawatem, sweterkiem itd. Moim zdaniem świetne, wygodne i robiące wrażenie. No bo zrozumiałe jest, że chcesz żeby twoje dziecko też jakoś ładnie wyglądało. Ale moim zdaniem w spodnie, sweterek, koszulę i body też możesz go ubrać, bo w końcu czemu nie? No, może bez tego sweterka, bo rzeczywiście on będzie się cały czas podwijał i w ogóle. Ten pajac był w Marks&Specer za 100 zł, to trochę dużo, ale na taką okazję opłaca się. Fajne tego typu rzeczy są też w Mothercare, super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak to jak... koszula z kołnierzykiem,mankietami koniecznie krawat i garnitur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Body z kołnierzykiem świetny pomysł do tego pulowerek i spodenki. Ja mojego ubieram tak od urodzenia drogie mamy bo pajace to są pizamki do spania! Nigdzie na świecie nie widać na spacerach dzieci z pajacach jedynie w Polsce .to bolesne wybaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosne jest zakładanie noworodkom "dorosłych" ubrań, od razu widać co matka ma w głowie i co jest dla niej najważniejsze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dziecko na imieninach babci wystapilo ostatnio w takim slicznym body pepiq.pl/dziewczynki/18-pasiasta-czapeczka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosne jest zakładanie noworodkom "dorosłych" ubrań, od razu widać co matka ma w głowie i co jest dla niej najważniejsze lapka.gif x no jo najlepiej niech dziecko idzie na impreze w bieliźnie czyli spiochach,pół spiochach czy kaftaniku,to dopiero wiocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ubierz mu body, na to półśpiochy(spodnie ze stopkami) i sweterek. tak żeby jemu było wygodnie i tobie przewijać. ja bym ubrała w spiochy lub pajacyka poprostu. pierwszy raz ubrałam córke w "sukieneczkę" gdy miala 4 mies, szybko ją zdejmowałam bo jej było niewygodnie, mimo że była szeroka i miękka. miała niestety kołnierzyk który jej przeszkadzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pajace sa do spania tak. A co taki maluch robi wieksza czesc dnia??? Dziecku ma byc wygodnie, dla niego nie jest istotne ze jest na imprezie w pajacu I dla jego mamusi to "wiocha". Ubierz sie elegancko, a dziecko ladnie I WYGODNIE, w dopasowane kolorystycznie ubranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Woke ubrac dziecko w pajaca i wiedziec ze jest mu wygodnie, a nie w ciuchy jak dla doroslego na pokaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale te "dorosłe" ubrania sa tez wygodne i ładne,tylko zazwyczaj duzo drozsze i tu pewnie jest wasz problem zazdrosne kocmołuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oo swieta prawda. Nie stac was na lepsze gatunkowo ciuchy a wymyslacie jakies bajki. Miesieczne dziecko MOZNA ubrac wygodnie i ladnie ale coz, budzet tez trzeba posiadac zazdrosne kwoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chcecie cos tanszego to do h&m sie wybierzcie. Tam sa tez ladne rzeczy i niedrogie. :) tylko trzeba poszukac..i miec pomysl, co z czym polaczyc, by ciekawie wygladalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu 08:35 Wyobraź sobie, że stać mnie na więcej niż przeciętnego Polaka, a mimo to moim dzieciom w okresie noworodkowym i wczesnoniemowlęcym zakładałam wyłącznie pajace, śpiochy i body. Żałosne (tak, żałosne) jest stylizowanie noworodka na mężczyznę, w dżinsikach, bluzie z kapturem, który uwiera lub koszuli, która podwija się z kazdym ruchem dziecka. Szczytem bezguścia i braku rozumu są garniturki + kaszkiecik :D W imię czego? Pokazania, że mamusia jest tak światowa, ma "dobry gust", bo przecież noworodek w pajacyku jest passé?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos tu chyba nie potrafi czytac. Ja pisalam o ciuszkach WYGODNYCH i ladnych a nie o jakichs kaszkietach, bo wlasnie takie dosc sporo kosztuja. Uwierz, ze nawet ubior noworodka moze zrobic wrazenie a maluszek nie ucierpi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak pozostanę przy swoim: ja nie mam potrzeby, żeby ktoś zachwycał się i podziwiał ubiór mojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×