Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łogatka

Jaki żel czy krem po goleniu dla mężczyzn możecie polecić?

Polecane posty

Gość Łogatka

j.w. ;) Tylko nie jakiś nivea.... Do skóry b. wrażliwej. cena do 120 zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łogatka
upsik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łogatka
a Vichy ma jakieś kremy po goleniu do wrażliwej skóry? Bo ostatnio reklamują tylko męskie kremy przeciwzmarszczkowe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spytaj aptece napewnocos dora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep IMAGE
A pewnie że ma :] VICHY MEN balsam kojący po goleniu Sensi Baume Ca 75ml Jest do skóry wrazliwej :] kosztuje ok. 50 zl albo lancom'a tylko nie pamietam nazwy jak sobie przypomnę to odpowiem. Ale wg mnie świetny jest Dax Cosmetixc. Dax Cosmetics Dax Men Kojący balsam po goleniu z witaminami Składniki : Tiger Grass (Tygrysia Trawa), Aloe Vera 100%, Lipidowe cząstki zbożowe Witaminy A, E, F, B6, prowitamina B5. Funkcje : regeneruje, nawilża, łagodzi podrażnienia, odżywia. Rodzaj skóry: do każdego rodzaju cery. Wiek: bez ograniczenia wieku. Działanie: Delikatny balsam o właściwościach kojących i łagodzących podrażnienia skóry. Regeneruje, nawilża i odżywia naskórek. Stosowanie: Preparat do codziennego stosowania po goleniu. Efekt: Orzeźwienie i maksymalne nawilżenie skóry! Informacje dodatkowe : Produkt przebadany dermatologicznie, nie testowany na zwierzętach, zarejestrowany w KSIoK, nie zawiera składników z tkanek zwierzęcych. Uzyłem byłem b. zadowolony. Dałem koledze bo prosił bym coś doradził. REWELACJa. poszedl i kupił sobie taki sam :D kosztuje ok. 30 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-kowalska
Kupiłam mężowi krem sportowy z serii classic HB kosmetik i jest bardzo zadowolony. Łagodzi podrażnienia po goleniu, działa również ochronnie. Teraz ten krem jest w promocji więc korzystając z okazji zamówiłam dla niego dwa. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka Lenka
Z Oriflame North for Men są fajne. Z Rossmana też. Nivea sensitive też nam pasuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ostatnio dużo czasu spędziłam na szukaniu kremu po goleniu dla mojego taty, chciałam mu zrobić fajny prezent z okazji dnia ojca i znalazłam fajny na www.sigmaskin.pl , tacie tez się spodobał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam używam od jakiegoś czasu http://expert.wellu.eu/shop/products/63/1721,larens-men-after-shave-75ml.html jakiś czas temu dostałem w prezencie i od tego czasu sam używam. Balsam jest baardzo wydajny, bardzo szybko się wchłania, pachnie niezbyt intensywnie ale to akurat dla mnie zaleta. Bardzo ładne pudełko ekskluzywne więc idealnie nadaję się dla faceta na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
woda kolońska "brutal"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fundamentalne pytanie to czy goli się żyletką czy maszynką, bo wtedy są rożne kremy... A tutaj padło pytanie o "krem" i od razu zbiegowisko osób reklamujących swoje sklepiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy jest krem sportowy HB kosmetik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne są kosmetyki francuskiej firmy Thalgo. Mozna je kupić w sklepie internetowym na www.thalgo.pl albo w salonach kosmetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kuvva jaki zlot spamerów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mężczyzna już dawno nie używa balsamu po goleniu. Wieczorem goli się maszynką elektryczną, a potem nakłada krem regenerująco-nawilżający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil87
Ja używam balsamu po goleniu After Shave z HB. Kupiła mi go żona- podobno miał świetne rekomendacje. Rzeczywiście, dobrze łagodzi skórę i nie ma po nim żadnych zaczerwień. Cóż, żona miała rację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuję krem z serii AA bardzo łagodzi bo też mam problem po goleniu, ten krem nie zawiera alkoholu więc jest łagodny, polecam, a jak chcesz poszukać coś innego to posprawdzaj sobie na stronie https://www.znamlek.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup mu ten https://witalnie.com.pl/kivvi-for-men-krem-po-goleniu-i-do-twarzy-z-wyciagiem-z-zen-szenia-i-kasztanowca.html jest z wyciągiem z żeńszenia, bardzo dobry, mój facet bardzo chwali, a do końca nie wiedział co kupiłam. Na długo wystarcza, jest wydajnym bo sama nawet zauwazyłam, a dla mnie ważne żeby mial te składniki organiczne, bo przy okazji odżywia skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota667
Ja kupuję swojemu mężowi kosmetyki marki Tiande , są rewelacyjne i mają naturalny skład . Niedawno kupiliśmy świetny balsam po goleniu https://www.ambasadazdrowiaiurody.pl/pl/p/Balsam-po-goleniu/323 świetnie radzi sobie z delikatną cerą , skora jest po nim nawilżona, odżywiona oraz ujędrniona. Polecam Ci jak najbardziej ! Mój facet bardzo go lubi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobradziewczyna90
ja zdecydowanie polecam ten: skarbiec-natury.pl/pl/p/Chlodzacy-zel-po-goleniu-dla-mezczyzn-YAK-YETI/5934 jest całkowicie naturalny i nie podrażnia ;). Mój facet tylko tego używa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napary niektórych ziół, np z korzenia mydlnicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek

Te od Hady mnie przekonują i pewnie wypróbuję jak skończy mi się to co mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mojemu mężowi kiedyś kupiłam w prezencie PERFECTA MEN 70010 i sobie bardzo chwali. Teraz w sferis go mają w dobrej cenie ok 15 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×