Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwariowana12_12

Jego zachowanie,jak je odcztać? A może mu jeszcze zależy ?

Polecane posty

Gość zwariowana12_12

Witam. Mam 19 lat,mój "były" 22 lata. Dziwnie sie zachowuje. Nasz zwiążęk trwał 2,5 roku. W tracie związku,a zwłaszcza pod konieczrywaliśmy jakieś 5 razy ,powody,takie : został ci jeszcze roku technikum,musisz skonczyć. Drugim powodem było m.in. wyjazd jego za granice, trzecim ze już nie kochał,czwartym ze ma dosc i tak w kólko. No więc sie rozstaliśmy. Jakies 3 dni "po" zadzwonił zeby wrocila, wiec wrocilam. Bylismy troche razem. Potem jednak ze on napewno jedzie za granice,płakała wtedy bardzo długo. Ale okazało sie..zadzwonił po dwóch tygodniach ze jest w PL. I tak jakość minęło pare tygodni. Najpierw mówił ,ze mnie nie nawidzi,ze nie kocha,ze nie mozemy miec konaktu. Ale ja dalej kochałam. A on dzwoni i takimi "szyframi" i "zagadkami" mowi i daje swiadomosc ze cos czuje itp. Wiec mamy kontakt. Ale czasem odzywa się nieregularnie-po 2/3 dni. Proszę pomożcie ,czy ten chłopak może coś do mnie czuc i czy chce kochac ? I czy wgl kocha ? Prosze o pomoc,bo nie wiem co mam myślec. Tak,kocham go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem on do ciebie wraca bo nie ma kogo bzykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kopnij go w dupę dziewczyno, bo bawi się z Tobą jak chce. Kochasz, to przebolej, przepłacz, uświadom sobie, że on nie kocha i raz na zawsze zakończ znajomość, bo gość, który tak się zachowuje to chłopiec, a nie facet i jeszcze długo nie będzie gotów do poważnego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowana12_12
Oto chodzi ,że ja go bardzo kocham i mi trudno :( Nie,nie kochaliśmy sie ,jestem dziewicą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×