Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ygvfcvgtcdredf

Jestem DUPIASTA...jak powinnam sie ubierac?

Polecane posty

Gość ygvfcvgtcdredf

Mam 17kat,169cm wzrostu,58kg,jestem szczupla niestety moim problemem sa szerokie biodra i duzy tylek....mam w nim chyba ze 103cm a przy reszcie moich wymiarow jest on naprawde duzy...czy powinnam nosic tuniki do polowy tylka czy raczek krotkie bluzki? dodam ze szerokie tuniki odpadaja bo lubie dwoja talie,biust,i lubie to zaznaczac obcislymi bluzeczkami...nosze z reguly dzinsy i zawsze obcas minimum 8cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ygvfcvgtcdredf
z gory dziekuje za jakies wskazowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ygvfcvgtcdredf
musze zwrocic uwage a kiedy brzydula leci >>hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ygvfcvgtcdredf
czarna oliwka :) dzieki hehe wzielam to z filmu z jennofer lopez hehe ona sie tam tak okreslila ) moze ktos jeszcze pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżby z tego co ostatnio leciał o teściowej? taka komedia?:P a co do ubioru to niestety nie potrafię Ci doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konieczne dłuższe, za pupę, i luzne spódnice, najlepiej prze kolano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuyh
dziwna jestes . MAsz duzy tylek to powinnas go podkreslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ygvfcvgtcdredf
czarna oliwka wlasnie z tego :) hehe spodnice odpadaja niestety,nie lubie,chyba ze mini w lato :P ale narazie polecacie tuniki dluzsze :) oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie, jesli chcesz ukryć dupiastą pupę ;p ;) to musisz ją po prostu zakrayć, ale niczym obcisłym no i podkreś talie, jeśli masz wąską, ramiona szczupłe itp, a obcasy, jesli się nie męczysz , to zapewne wyglądasz z taką figurą i wzrostem oszałamiająco :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 135
Ja też mam duuuużą pupę i wcale tego nie zakrywam. teraz modna jest pupa a" la Jenifer Lopez. Jeszcze niedawno miałam rozmiar dużo mniejszy ale obecnie mąż jest zachwycony tym co mam bo jet co w ręce złapać jeszcze niedawnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widzialam tej komedii od początku albo po prostu umknęło mi;) ja też mam szerokie biodra ale mam ok 94cm i mogę tylko powiedziec, że ja nie nawidzę za krótkich bluzek, swetrów itp., bo wtedy od razu w oczy rzucają się szerokie biodra. Tuniki są ok, też noszę i przede wszystkim bluzki dość dlugie ale krótsze od tunik:P i ładnie dopasowane dzinsy, jak sie ma szczuple nogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgsjfsk
MOZESZ podkreslac talie,nos krotkie bluzeczki ale postaraj sie nosic tez krutkie marynareczki,zakieciki koszule obcisle aby poszezyc ramiona wtedy bedzie rownowaga w proporcjach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 135
zauważyłam , że faceci wolą kobitki z określonymi pełnymi kształtami tylko jest jeden podstawowy warunek./................... musisz być pewna siebie i swoich walorów, wszelkie niedostatki są tylko w twojej głowie, jak tylko popatrzysz we wszelkie sondaże to przekonasz się że niokt5 nie lubi szczupaków. Panowie wbrew temu co mówią , lubią pełniejsze ale zadbane4 kobietki . I tego się trzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×