Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Reksandra

Kawa która odchudza pomożcie

Polecane posty

Gość Reksandra

Jak nazywa się taka kawa, gdzie można ją kupić i w jakiej cenie? Jest w saszetkach czy sypie się ją na łyżeczki? Ma smak rozpuszczalnej czy zwykłej, parzonej? Czy rzeczywiście wspomaga odchudzanie? Może ktoś mi pomoże i udzieli odp na te pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyne co wspomaga odchudzanie to mniej żarcia i ****** nie jakieś specjalne produkty cud odchudzające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skasowało mi *****czyli ruszanie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reksandra
Czy slim cafe to inna kawa niż zielona? Która jest lepsza? Wiem, że samo picie kawy nic nie pomoże, ja jestem też na diecie, pijam sporo kawy zwykłej, parzonej, może bym właczyła też inną slim cafe czy zieloną kawę ale nie mam pojęcia czy działają, gdzie można je kupić i którą kawę wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pije zielona kawe 2-3 arzy dziennie, zmniejsza mi apetyt , mam z pigwa , ale juz mnie ten smak odrzuca i musz ezakupic z innym smakiem mam w ziarenkach i taka parze , nie miele jej 1 lyzeczka na szklanke ziarenek , i potem jeszcze mozna ja zalewac 2 razy , i jest za kazdym razem nastepnym mocniejsza jest jasna jak herbata zielona , i nie przypomina kawy no , ale oslabia u mnie apetyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SlimCoffee to kawa, która odchudza :) Sama ją pije od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylda
Ja pije slim coffee oczyszczenie . Ma bardzo delikatny ale wyrazisty smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewwellinka
z tego co wiem na odchudzanie najlepsza jest zielona kawa. są to niepalone ziarna specjalnej kawy, które posiadają znacznie silniejsze właściwości niż normalna kawa. taki suplement znalazł się na 3 miejscu rankingu suplementów na odchudzanie htpp://rtno.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ylona91
Powiedzcie coś więcej o tej kawie - to taka normalna kawa czy bardziej suplement? Pijecie ją? Są jakieś efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SlimCoffee w smaku przypomina normalną kawę ale jest to suplement. Ja ją piję od jakiegoś miesiąca i udało mi się schudnąć 4kg. Oczywiście nie dzięki samej kawie, tylko dodatkowo dużo biegałam i ograniczyłam jedzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OE_SlimCoffee
Witam Sekretem sukcesu w odchudzaniu jest połączenie zdrowych nawyków i świadomości w kontroli diety. Dziękuję za wzmiankę o Slim Coffee w takim kontekście. Jako Online Ekspert pozwolę sobie dodać, iż ma ona w składzie m.in. cykorię, guaranę, opuncję figową i imbir, dzięki czemu wspomaga odchudzanie, ułatwia trawienie i dodaje energii. Pozostaję do dyspozycji w razie pytań bądź wątpliwości. Chętnie pomogę w ich rozwianiu. Pozdrawiam, Katarzyna Foryś Online Ekspert marki SlimCoffee.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minoga
Pani Katarzyno , ile tej kawy można wypić dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś wspomniał o kawie zielonej więc potwierdzam, że jest bardzo dobra, ostatnio natknęłam się również na kawę z żołędzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucna
minoga, slim coffee można 3 filiżanki dziennie wypić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OE_SlimCoffee
minoga, Zalecane dziennie spożycie Slim Coffee nie powinno przekraczać 3 filiżanek. W przypadku wątpliwości służę pomocą. Pozdrawiam, Katarzyna Foryś Online Ekspert marki SlimCoffee.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa nie odchudza, lepiej wziąć jakiś probiotyk, np trilac plus, on prędzej pomoże niż kawa. Chociaż (przynajmniej dla mnie) kawa działa zapychająco, po niej w ogóle nie chce mi się jeść, więc może o to Ci chodziło... ale szczerze mówiąc nie ma jakiejś konkretnej kawy, każda tak działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli aby schudnąć należy ogólnie mniej jeść i pić kawę Slim Coffe proste prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Kawa która odchudza ale w tabletkach to IQGREEN.Dla mnie najbardziej skuteczna a przerobiłam juz kilka innych.Największe stężenie kwasu CGA w tych tabletkach sprawia że chudnie się szybko i dużo i bez efektu jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płoteczka osteczka
W moim przypadku IQgreen okazały się bardzo skuteczne, w sumie to juz myślałam że się spóźniłam i do Sylwestra nie dam rady i nie wejdę w sukienkę, którą sobie upatrzyłam, dzisiaj byłam w sklepie....i już wisi u mnie w garderobie, wyglądam w niej jakby była na mnie szyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamella22
Jak dla mnie zielona kawa max polecam ma dobry skład ułatwia spalanie tłuszczu i dodaje energii . Stosuje od stycznia waga poszła w dół 5kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedi44
Nie ma że kawa odchudza, jak może kawa odchudzać? no nie oszukujmy się pijąc kawę nie schudniesz musisz dać coś od siebie;) ja jadam regularnie,biegam, plus suplementacja African Mango http://szczupla-kobieta.pl i efekty faktycznie są ale dałam od siebie dużo by zrzucić te 8kg w miesiąc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Stosowalam suplement diety Green Coffee który pomógł mi zrzucić parę kilogramów i mój odstajacy brzuch który został po ciąży:) teraz wkoncu wrocilam do formy z przed ciąży. Polecam tę stronkę na której zamawialam 

http://track.cashinpills.com/product/Green-Coffee-Plus/?pid=150&uid=58057

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×