Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety same się proszą o gwałt

Polecane posty

Gość gość

No bo po co ubierają się tak że prawie tyłek widać? I kręcą tym tyłkiem prowokująco, do tego cycki prawie wywalone na wierzch, aż się proszą o to by zerwać z nich szmaty i w*****ać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby wyrwać sobie chłopa, bo macie takie wymagania, że jak któraś chodzi w dzinsach i zwykłej bluzce to spojrzy na nią jeden na 100?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gwałcone sa zazwyczaj kobiety skromnie ubrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@brokeninside87 hehehehe, dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety wyzywajaco ubrane sa przez mezczyzn postrzegane jako silniejsze i gwałciciel podnieci sie ale waha a przy skromnej odczuwa ze da rade dokonac gwałtu a ona nic nie powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie to miałam powiedzieć. Gwałty nie mają nic wspólnego z ubiorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gwałciciel lubi przemoc seksualna a wiec jego ofiara musi miec cechy uległej a nie kocicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz ćwiczyć sile spokoju i koncentracji. Wtedy żadna dupa nie odwroci twojej uwagi. Nie ma nic gorszego jak pies nie potrafiacy się opanować. Jak idziesz do sklepu i widzisz szynke to się na nią rzucasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paradoks ofiary gwałtu są zazwyczaj ubrane a nie w kusych ciuchach. poza tym po to kretynie masz mózg ( przepraszam może na zbyt wiele liczę ) żeby wiedzieć że nie dotyka się obcych osób szczególnie jak tego nie chcą, a kuse spodnie nie są zaproszeniem tylko ubraniem jak każde inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to wku/rwia jak dziewczyna na której mi zależy pokazuje innym napalonym samcom cycki i nogi. Jsk można tak robić będąc w związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie w******ja tepe podrywy,gwizdanie, słodkie p********ie. Żałuje czasem ze nie mam dubeltowki i nie mogę fagasowi wystrzelić prosto w ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy ci na jej d***e, nie na niej, bo nie traktujesz jej jak osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich jak ty trzeba leczyć farmakologicznie, obniżając popęd seksualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ofiary kradzieży same się proszą o kradzież, bo jak można chodzić z torebką na wierzchu! Ofiary wypadków samochodowych widać podświadomie pragną śmierci, bo jeżdżą autostradą, tym samym nadstawiając się piratom drogowym! Nie wspomnę o rowerzystach; jako, iż jadąc tymże pojazdem jesteś na 1 miejscu zagrożenia bycia poszkodowanym w wypadku, powinieneś wyjebać swój rower do śmieci, inaczej jesteś idiotą i sam jesteś sobie winien że cię zdmuchnęli ofiary malezyjskich linii lotniczych właściwie też są sobie winne - jak można było nie zabezpieczyć się na wypadek katastrofy, przecież lot nad Ukrainą to pewna śmierć. Pozdrawiam ludzi, którzy usprawiedliwiają przestępców i tym samym szerzą tą chorą dezinformację i propagują szkodliwe wzorce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili232
Ha, ha dobre... tylko czemu najwięcej gwałtów jest w krajach, gdzie kobiety są zakryte niemal od stóp do głów. Albo takie Indie, czy tam kobiety chodzą w kusych kieckach? Niektórzy faceci to buhaje po prostu, niepotrafiący zapanować nad swoim popędem. Kobieta najpierw by pomyślała zanim dopuściłaby się takiego czynu,a facet jest na tyle głupi, że zaryzykuje kilka lat więzienia byle tylko się spuścić. Gdyby tak było jak mówisz, że ładny wygląd i eksponowanie czegoś jest zachętą, to ludzie chodzący na zakupy wybijaliby wystawy sklepowe i kradli na potęgę, bo po co sprzedawca eksponuje towar. Gwałciciel to taki gatunek zwierzęcia .. prymitywny bez samokontroli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gwałty nie mają nic wspólnego z ubiorem. oczywiscie ze maja bo podniecaja a ofiara nie koniecznie musi byc skromnie ubrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W twoim umyśle jest zakodowane , że jaja są stworzone tylko do kopania , Naprawdę nie widzisz innych zastosowań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co takiego zrobilam, bèdąc malą dziewczynką, ze mnie pedofil porwl w krzaki i molestował?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×