Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kochani ile powinna wazyc kobieta lat 30 i 170 cm by nie byla za chuda

Polecane posty

Gość gość

bo ja waze tylkko 57 kilo na wzrost 170 cm i dokuczaja mi wszyscy ze jestem chudzinka i mam niedowage...nawet pieleniarka w szpitalu ostatnio mi zwracala uwage ,ze nie zajde w ciąze bo niedosc ze jestem juz za stara na dziecko to jeszcze za malo waże.. szkoda tylko ,że nie zapytala mnie czy chce miec dzieci... wymiary mam takie w biuscie bez stanika: 97 cm talia 73 cm w srodku pupy 93cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotku, często chodzisz bez stanika? masz futerko nad pipką ? jaki kolor ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
65-70 dla mnie by bylo super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 169 cm i teraz 35 lat, ważę 57. Jak zachodziłam w ciążę w wieku 32 lat, miałam 54 kg (ze 2 za mało wg mnie). U mnie idealna waga to 55, przy nizszej wyglądam źle, przy wyższej mi sie ze spodni wylewa i niekomfortowo się czuję. Taką wagę mniej więcej trzymam od liceum. Myślę, że ważysz dobrze. O ile dobrze się z tą wagą czujesz. Ja też nie raz słyszę, że jestem chuda, a nie jestem. Zwykle od osób z nadwagą. Z ciekawości sprawdź sobie kalkulator wagi na wp. Wyjdzie, ze na 30 urodziny prawidłowa waga wzrasta o 4 kg :) Ps. Ciekawe, dlaczeo szczupłym inni mówią, że są za chudzi wg nich, a tym z dodatkowymi kg nikt nie powie: ale jesteś gruba, źle wyglądasz, powinnaś zrzucić z 10kg. Też tak w ramach rozmowy towarzyskiej i "troski" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 125
53 kg powinna ważyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety na taki wiek waga 57 kilo to jest znacznie za malo minimum to 6o kilo w wieku 20 lat to by byla super waga ale nie w wieku 30 lat..wtedy waga powinna byc wieksza bo wiekszy wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam identyczny wzrost i też najlepiej wyglądam gdy ważę 55-57 kilo obecnie przytyłam do 60 i czuję się fatalnie: grube ramiona, spuchnięta twarz i nogi nikt mi nie wmówi że powinnam ważyć np. 65 czy 70 kilo bo tak mówi tabelka, ważyłam już kiedyś tyle i wyglądałam jak w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
waga powinna byc wieksza bo wiekszy wiek XXXX To ile będzie musiała ważyć jak skończy 50 lat ? 120 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma waga do wieku ? z wiekiem ubywa tkanki mięśniowej więc wg twojej filozofii ważąc z wiekiem coraz więcej jesteśmy coraz bardziej otłuszczeni i to twoim zdaniem "zdrowa norma" ? z wiekiem też tracimy tkankę kostną więc sam się zastanów ile dodatkowego sadła przybywa gdy wraz z wiekiem dodatkowo przybywa na wadze wyznacznikiem zdrowia powinien być pomiar talii a nie sama waga bo tłuszcz trzewny najbardziej predysponuje do chorób metabolicznych: chorób serca, cukrzycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle ile teraz ważysz jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TALIE MA DOBRA AUTORKA WG WQS??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem jakim cudem ktoś cię bierze za chudzinkę, biust masz potężny, talia słaba, ale przy takim cycu, to chyba jest iluzja lepszej talii.. wyglądasz na bank "zdrowo" sama mam 170 cm, lat 31, wymiary 85-59-89 i jakoś nikt się nade mną nie użala, że jestem za chuda- ani lekarze ani znajomi.. lubię swoją bardzo szczupłą sylwetkę, a poza tym to uważam, że 30-latka, to powinna już byc na tyle dojrzala, żeby mieć dystans do tego co ludzie gadają i mieć własne zdanie, a nie uzależniać swój wygląd od potrzeb ludzi i jak chorągiewka tyć, bo salowa powiedziala, że chucherko czy chudnąć, bo Krycha z warzywniaka orzekla, że wręcz odwrotnie.. a co do tego, ze dorosła kobieta ma ważyć więcej niż 20-stka, to dla mnie takie usprawiedliwianie się leniwych bab, którym się nie chce dbać o wygląd- doskonale to rozumiem, że komuś sie nie chce wysilać, zeby wyglądać świetnie, tylko woli sobie odpuścić zamiast zdrowo sie odzywiać i chodzic na fitness, ale nie dorabiajcie do tego ideologii, że taka kolej rzeczy, bo po co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki potezny biust ???? autorka a przecietny biust jak na swoj wzrost. co za debile?niedlugo napiszecie ze ideany biust to 90 cm czyli z przodu plecy z tylu plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
97 to jest normalny biust? jasne.. przecież jak laska założy stanik, to wygląda nieźle cycato i automatycznie wygląda na grubszą- biuściaste kobiety wyglądaja na grubsze nawet jak są szczupłe.. 97 to jest zwykły biust u grubej baby, a nie u szczupłej kobiety. Przecież to jest stanik 70F albo 65H czy coś w tym stylu.. moje nędzne 85 cm daje mi stanik 65D i przy drobnej sylwetce wcale nie wyglada na mały. przecież przy takich cyckach, to autorka pewnie sie nawet nie może wcisnąć w sukienkę rozmiar 40..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
97 cm to jest nieduzy biust.sredni. duzy biust ma ponad 100 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×