Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilijeczka_aaaa

KTO JECHAŁ AUTOKAREM DO WIELKIEJ BRYTANII?????????

Polecane posty

Gość lilijeczka_aaaa

Mam takie pytanie ile sie jedzie autokarem do Lonydnu????Czy na przejsciach granicznych sprawdzaja wszystkie bagaze?????Czy sa jakies ograniczenia bagazowe????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jechalam do londynu liniami orbis. Generalnie odradzam. Meczarnia kilkunastogodzinna 16-20 godzin. Zreguly wszystkie miejsca zajete, wiec nie ma sie nawet jak wyprostowac. Co do ograniczenia w bagazach okresla to twoj przewoznik, ale napewno jakies istnieja, poniewaz miejsce w autokarze jest ograniczone. Rozejrzyj sie raczej po tanich liniach lotniczych, mozna nawet kupic bilet za 30 funtow juz z oplatami, tylko trzeba zarezerwowac wczesniej. Oczywiscie na swieta bedzie drozej. Do tego dochodzi bilet z lotniska do londynu chyba ze odbiora cie znajomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijeczka_aaaa
juz mam zarezerwowane na autokar niestety ale tak sie zastanawiam czy bardz sprawdzaja bagaze na granicach bo chce wziasc wiecej papierosow i alkoholu.:)Nie chce miec zadnych problemow na granicy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinatra
a ile konkretnie chcesz przewiezc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami trzepią ale
nie tak często. Wczoraj eurolines do londynu było tylko 15 osób w autobusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijeczka_aaaa
no chcialabym wziasc z 6 kartonow fajek moze i 4 flaszki.No i mam jeszcze pewne leki do przewiezienia konkretnie thermal pro ale niby one sa zakazane i tez sie obawiam.A oni wszystkie torby jak co przeszukuja te w bagazniku autokaru i np torebke co bede miec przy sobie tez moga przeszukiwac????A jest rewizja osob ogolnie kurtki spodnie itp???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qweqwe
to ty niezly przemytnik jestes... osobiscie odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijeczka_aaaa
no a ile moge w takim razie sobie wziasc?????czy soby tez sprawdzaja????jak to jest konkretnie na tych granicach???????????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
ja bym nie ryzykowala bo dosyc sprawdzaja wez 2 kartony ten drugi rozpakuj bo podobno jak sie rozpakuje to nie liczy sie jako karton tak slyszalam :) no chyba ze chcesz zaryzykowac to gora 3 z flaszkami lepiej 2 do kazdej torby po jednej moj facet jechal busem chyba 20 godz i juz wiewcej nie tylko teraz latamy, naprawde nie warto zobaczysz sama nastepnym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
a i jak moj facet jechal to z nim jechal koles co wiozl ze soba chyba 10 kartonow fajek to go zatrzymali i nie jechal dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijeczka_aaaa
a czy np jak te tabletki bym chciala wziasc to jak je bede miec przy sobie np w spodniach to przejdzie to???sprawdzaja osoby tak dokladnie czy torebke ktora bede miec przy sobie??????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
z tego co wiem to tabletki mozesz miec ja wiem ze tabletki wyrzucaja na lotnisku z podrecznego mi wyrzucili ale to co masz normalnie w bagazu to mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
zalezy czy tych tabletek tez wieziesz kartony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinatra
do tabletek musisz miec ulotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z krakowa 28 godzin
sie kiedys jechalo... fajek nei warto wiecej niz dwa kartony bo niemcy tez lubia sparwdzac i konfiskuja nadmiar i kare sie placi - w zeszlym roku 20 euro za karton, teraz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Niemiec mozna wwiezc 1 karton fajek. Zdarza sie, ze sprawdzaja dokladnie bagaz... Mysle, ze na osobista tez moga poprosic jakby w bagazu znalezli sporo nielegalnego towaru.... :o A moze Ci sie udac, tylko czy chcesz ryzykowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijeczka_aaaa
to w takim razie mysle wziasc z 2 kartony fajek i 1 flaszke.A tabletki sa moje tzn jedno opakowanie bo osobiscie ja je stosuje na odchudzanie ale ktos mi powiedzial ze nie w kazdym kraju one sa legalne i nie wiem jak je przewiesc by nie bylo problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alianka
a ja wziełam 6 kartonow. 4 normalnie a dwie rozpakowalam i wlozylam do kartonow po musli. i do tego 2 flaszki . tez sie balam bo jechalam pierwszy raz. ale nie sprawdzali :)Udalo sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alianka
najwyzej wyrzucą , chyba z tego powodu nie zamknaw więzieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz co prawda autokarem nie jezdze, ale czesto samochodem do Polski i Czech. Jeszcze sie nie zdazylo, zeby dokladnie przetrzepywali mi bagaz lub robili rewizje osobista, ale czasami kaza otworzyc bagaznik (z reguly na granicy niemieckiej). No i niemcy zawsze sprawdzaja papiery od samochodu, bo jak widza polskie paszporty, i dobry samochod na angielskich blachach, to jest to mocno podejrzane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijeczka_aaaa
czyli jak wezme 2 kartony fajek i jedna flaszke do bez problemu to przejdzie na granicy?????No a co zrobic z tymi tabletkami???????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
bez problemu przejdzie lekarstwa tez w koncu musisz je miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijeczka_aaaa
to rozumiem ze w takim razie 2 kartony fajek i 1 flaszka przejdzie a doradzcie mi czy te tabletki normalnie rzucic z wszystkimi lekami czy raczej je miec schowane przy sobie?????Bo slyszalam wlasnie ze one sa zabronione w niektorych krajach bo posiadaja w sobie efedryne.Ja je stosuje do odchudzania i nie wiem w jaki wlasnie sposob je przewiesc by nie bylo problemu:(doradzcie cos?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi tabletkami wydaje mi sie, ze jak wrzucisz je z innymi lekami, to nikt sie nawet nie zorientuje. W koncu mi sie nie zdarzylo, zeby mi ktos szczegolowo przegladal bagaz, a poza tym nie wydaje mi sie zeby przecietny pracownik strazy granicznej znal wykaz WSZYSTKICH niedozwolonych lekow. Poza tym chyba masz prawo przewiesc dowolne leki na wlasny uzytek (tzn jedno gora 2 opakowania), ale glowy za to nie dam sobie sciac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijeczka_aaaa
no to jechala ktos jeszcze autokarem by powiedziec jak to jest na tych granicach????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja
Przeciez pisza ci ludzie, ze roznie jest... zalezy jak sie trafi... zalezy na kogo sie trafi, na jakiego celnika, na jaka zmiane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam podróż busem do Anglii zamiast autokarem, ze względu na czas podróży. Ja jeżdżę z http://busydoanglii24.pl/ i nie muszę jeździć na żadne przystanki, przyjeżdżają po mnie pod adres, który im podaję przy rezerwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×