Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KTO ZINTERPRETUJE SEN?

Polecane posty

Gość gość

snila mi sie woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziesz bardzo spragniona deszczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sotiria
Woda czysta – list, dobra wiadomość. Woda brudna – nieprzyjemne wiadomości, plotki. Woda wzburzona – gwałtowny splot wydarzeń, spowodowany nagłą wiadomością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie sie snily zeby:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sotiria
Zęby: Symbol potrzeb materialnych bądź seksualnych. Zdrowe zęby widzieć. Sukces materialny. Wygrana losowa. Dobrobyt. Słabe, chwiejące zęby widzieć – ostrzeżenie przed usterkami i stratami. Plombować – tłumienie kłopotów, unikanie rozwiązań. Ząb wyciągać – straty finansowe, rozczarowanie. Ząb komuś wyciągać – rozwiązywanie nie swoich problemów, kłopotów za kogoś. Bolący ząb – bolesna, nieprzyjemna wiadomość. Dziurawy ząb – nieoczekiwana dziura w budżecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ta sama prośbę, gdyz nie umiem go zinterpretować. Snilo mi sir ze przypadkiem spotkalam swojego byłego, potem siedzieliśmy nad rzeką. Byla piekna pogoda, pelne slonce. Ale byla tezbtam jego aktualna kobieta, tyle ze jakas grubsza i brzydsza niz w rzeczywistości. Ogólnie w tym snie caly czas rozmawialismy, smialismy się nawet ta jego byla gdzieś zniknęła na pewien czas. Potem znowu gdzieś sie pojawiła, lazilismy gdzies, w końcu ona musiala isc do pracy albo lekarza (nie pamiętam), zistawila nam auto i ja i on stwierdziliśmy, ze jedziemy nad jezioro. Po drodze nie wiem po co wystąpilismy do jakiejs chyba prywatnej kliniki o gdzieś w budynku natknelismy się na ta jego dziewczyne, ale po sekundzie wymiany spojrzen, wyszlismy i szukalismy drogi nad to jezioro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maldzi15
Dołączam się do prośby. Śniło mi się że mój zmarły dziadek miał prowadzić mnie do śluby. Stałam w pięknej białej sukience w kościelnym krużganku. Ale zamiast gości weselnych w kościele był kondukt żałobny z białą trumną pośrodku. Mężczyzna z którym miałam brać ślub stał w garniturze ślubnym przed kościołem. Zobaczyłam go przez drzwi i pobiegłam do niego.Wziął mnie w ramiona podniósł i bardzo mocno przytulił. Symbolika snu bardzo niejednoznaczna. Dziadek zawsze mi się śni jak mam jakiś kłopot który sam się rozwiążę .Inna nie jest la mnie zrozumiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psychiatra, psychiatra i raz jeszcze psychiatra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam straszny sen. Ktos zapukal do drzwi. Otworzylam i zobaczylam czlowieka w masce, bardzo sie przestraszylam chcialam uciekac a on poderżnal mi gardlo. co to moze znaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×