Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kupowanie odzieży używanej to wstyd czy nie?

Polecane posty

Gość gość

kupujecie ciuchy w lumpeksach? ja sie troche wstydze tam wchodzic, szczegolnie, ze czasem wystroj i zapach wcale do tego nie zacheca xD zawsze kupujecie nowe ubrania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zawsze, w lumpeksach sie nie wstydze kupowac, czesto mozna tam znalezc super ciuchy oryginalne za grosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co kupujesz używane? jak nowe można kupic bardzo tanio? u mnie sa sklepy z ciuchami od 5 albo 10 zl, możesz za 20 zl się ubrać w same nowe ciuchy w dodatku modne , ja np. kupiłam modne dresowe spodnie za 10zl i modny tshirt za 10 zl wszystko nowe z metkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za wstyd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie spotkalam sklepow gdzie bylyby tak tanie nowe rzeczy. Wiedzie raz są second handy takie, ze odstraszaja ale czasem mozna spotkac calkiem w porzadku. U mnie kolezanki troche wjezdzaja na noszone ciuchy, dlatego pytam czy to wstyd xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki to wstyd ? To że to wstyd to myslą tylko takie puste plasykowe Barbie. Normalny człowiek nie widzi w tym nic wstydliwego. Normalny sklep jak każdy inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie racje. Nie mozna sie tak przejmowac zdaniem innych. Gdzie mozna kupic nowe rzeczy w takich cenach niskich jaki 10zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstyd na pewno nie ale ja nie kupuje bo nie podobaja mi sie ubrania z lumpeksu, zazwyczaj nic nie jest dopasowane, w sieciowkach w promocji wole kupic jedna rzecz niz 2 w lumpeksie. zreszta bylam ostatnio w lumpie i zdziwilam sie bo byly rzeczy na wieszaku wycienione i np sukienka letnia do kolan lniana z domieszka bawelny, biala byla kiedys teraz troche poszarzala, plama na dole, cena 48 zl!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba mieć nieźle pod kopułą aby kupować znoszone przez kogoś rzeczy. Ciuchy to część osobista i niechciałbym nosić czyiś ciuchów. Cholera wie kto to nosił i co w tym robił. Szmatki nowe możesz kupić za 20zł jak cię nie stać. Ale nie paniusia musi pokazać metkę. Chuj z tym, że nosiły to wcześniej 3 osoby w tym cyganka, murzynka i arabka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysiu a czym się różnią te które wymieniłeś od ciebie ? Tym że mają rozum a ty jak widać go nie masz. Wielki pan się znalazł patafian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet nie porównuj chińsko tureckich łachów szmat do podłogi z uzywanymi ubraniami dobrej jakości , ja ostatnio nacięłam się w necie na takie ciuchy jak opisujesz , one tylko ładnie wygladaja jak odpakujesz potem jest tylko gorzej , to widac z daleka jak ktoś idzie od stóp do głów ubrany w świetliste poliestry , rozciągnij materiał reką zobacz co tam w środku jest , tych którzy zalali nasz kraj chińsko tureckimi badziewiami powinni wieszać na palu , dosyć tego dziadostwa , stałam się posiadaczką takowych spodni sukienki i bluzy , chodze w tym po domu bo widac jakość gołym okiem , a spróbuj delikatnie spocić się w takim czymś będziesz miała wrażenie że jesteś obsypana watą szklaną , zdecydowanie wole kupić markową rzecz w lumpie i łącze je w taki sposób że nie widać , nigdy nie zakładam więcej niż jednej rzeczy , reszta nowei wygląda to genialnie , ostatnio kupiłam spodenki krótkie z pufkami za 5 zł każdy mnie o nie pyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzychu może nie wie, co to pralka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie, nie mozemy byc rasistami. poza tym jesli wypierzemy ubranie to pozbedziemy sie wszystkich bakterii i nic nam sie nie stanie. W sieciowkach mozna kupic za 20zl ale na wyprzedazach a czesto sie jednak zdarza, ze sa wtedy rozmiary XXXXXl albo XS...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa nowe za 20 zł. Nie przeczę. Tiszerty przecenione z 79 można i za 19 kupić. Ale po co? Po jednym prani skręcą im się szwy i będziesz mieć szmatę gorszą niż do podłogi. A w lumpie przynajmniej wiem jak dana rzecz po praniu wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matti222
Kupując nowy ale bardzo tanio np.tshirt ,najprawdopodobniej po 1,2 praniach,nada sie jedynie do wycierania kurzu.W lumpeksie za połowę tej ceny kupię używany po iluśtam praniach, więc jeżeli jest w dobrym stanie tzn.że jest z dobrego materiału i dobrze uszyty,i po następnych praniach będzie wciąż dobrze wyglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wolę kupić szmatkę z sieciówki za groszę pochodzić z pół roku aż nie nie spierze i zniszczy i sru nową. Po cholerę mi stare ciuchy. Zużywam i wyrzucam i dlatego mam szafę ciuchów które noszę i mi się podobają i są modne a nie stare gówna sprzed paru lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah mozliwe ze nie wie, w sumie to facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzychu goni za modą. Pewnie lubi się wbijać w czerwone, obcisłe rurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzeczy vintage sa teraz bardzo modne, moda wraca to jest wiadome. Jesli szukasz dobrych second handow a nie jakis zapyzialych dziur, wejdz na modaland.pl tam masz spis wszystkich takich miejsc w kazdym miescie. Fajna rzecz, bo ja odkrylam dzieki temu wiele miejsc o ktorych pewnie do tej pory nie mialabym pojecia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie ten modaland super sprawa, szkoda, widac ze sie dopiero rozwija. Mogliby jeszcze4 wiecej tych placowek miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli jest dobrze urządzony, wnętrze zadbane i dobra hurtownia odzieży używanej go zaopatruje to nie ma problemu. sama prowadze taki sklep i zamawiam tutaj www.odziezangielska.pl faktycznie, mają ładne rzeczy więc więcej klientów dzięki temu także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obciach, to sklepy dla biedoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaden wstyd. ja uwielbiam ciuchy w stylu vintage ;) mają swój niepowtarzalny klimat i są wyjątkowe. mam nawet ulubiony sklep http://vintageclothes.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość używanaaledobra
Wstyd? Wiele tych modnych wymalowanych lalek chwali się jakie to drogie ciuchy sobie kupują, a tak naprawdę kupują wszystko w lumpeksach, więc nie ma czego się wstydzić, założę się że jak pójdziesz do takiego sklepu to nie jedną taką spotkasz. Polecam przeczytać http://donau-expert.pl/mama-lubi-odziez-uzywana-damska/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×