Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Macie w swoim otoczeniu smierdzace osoby?

Polecane posty

Gość gość

Nie chodzi mi o cuchnace z niemycia sie. Ale majace dziwny naturalny zapach. Moja jedna kolezanka taki ma, wiem ze dba o siebie I higiene ale ja czuje to zawsze. Biedna pyta mnie jak kupuje perfumy czy ladne a ja nic nie czuje, tylko ten zapach jakby loju...nie wiem jak to okreslic. Nie wiem czy tylko ja tak mam I jestem na to uczulona czy inni tez to czuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdarza sie . Ale rzadko . Kiedyś dymałem taka gruba babe tak smierdziała ze mi zwiednoł w jej śmierdzącej szparze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprostu za malo sie myje a ma bardzo tlusta skore!! Przy takich problemach skornych ta kapiel i mycie lba codziennie a nie raz czy 2razy na tydz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:11 :-D 🖐️ dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja tesciowa gdy się zapoci to nie wiem czy mi uwierzycie ale normalnie aż w oczy szczypie.....koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam. Czasami jest to objaw choroby, tylko że osoba która cierpi na taką dolegliwość pewnie nic nie czuje, a inni jej nie powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety tak. Mój sąsiad sie nie myje i śmierdzi, ale za to jak idzie przez korytarz to spryskuje wszystkim drzwi, żeby go nie poczuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dezodorantem spryskuje :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RENATA POZNAŃSKA SZMATA
Znam taką osobę, JA NIA JESTEM i czuje się już bliska załamania , b rozkraczam się i wietrzę, i wietrzę, i nic to wietrzenie nie daje. Nawet jak poperfumuję to jeszcze gorzej śmierdzi. A przeciez powiedziane jest że częste mycie skraca życie. Dawniej kobiety się nie myły i było dobrze i po katolicku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehehe :D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×