Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Binaural

mam 22 lata. 30latka wrobiła mnie w dziecko

Polecane posty

Gość Binaural

Zakładam ten wątek z bezsilności, po prostu nie wiem co mam robić, może zacznę od początku. Od około pół roku spotykam się z 8lat starszą kobietą. /nie kochałem jej i nie kocham, po prostu nasz układ polegał na miłym spędzaniu czasu, upijaniu się i sexie. Ot, niezobowiązujący "związek". Moja 30 letnia przyjaciółka, często mówiła o dzieciach, że chcialaby je mieć, ze o nich marzy, itd. Oczywiście wiedziała że ja NIE CHCE mieć żadnych dzieci. Po 1. Nie mam instynktu ojcowskiego, a po 2. jestem jeszcze za młody i nie gotowy na posiadanie potomstwa. Na początku zabazpieczaliśmy się prezerwatywą, później ona brała tabletki antykoncepcyjne. Teraz już wiem, że mnie okłamywała, nie stosowała żadnej antykoncepcji, po prostu mnie wykorzystała, potraktowała jak reproduktora i oszukała. Poza tym często mówiła, że chce żeby jej dzieci miały czarne oczy, ciemne włosy, itd. Jestem pewien, że po prostu ona chciała abym ją zapłodnił , właśnie dlatego (że mam ciemne włosy, karnacje dosyc sniada, po prostu nasze dzieci mogłyby po mnie odziedziczyć pewne cechy zewnetrzene. No ale do rzeczy: w poniedziałek powiedziała mi, że jest ze mną w ciązy, i że jest to "wpadka" (taaa jasne, nie wierze jej) Wczoraj sie z nią widziałem, przyniosłem jej obiad z restauarcji, bo twierdziła że źle się czuje. Wieczorem zapytała się mnie: "a może się pobierzemy?" odpowiedziałem, że no jasne że oczywiście. Heh, w sumie sam nie wiem czemu jej przytaknąłem, chyba nie chciałem się z nią wykłócać.W każdym razie, myślę, że ona jest zdesperowana i szukała na siłe reproduktora i męża, bo po prostu baardzo chciała dzieci. Ja p*****le.. Najgorsze jest to, że ja wcale nie chce mieć rodziny, nie chce mieć żony, a już tym bardziej nie chce aby moe dziecko było wychowywane w wierze katolickiej (ona jest katoliczką i chce je ochrzcić). A ja bym wolał, żeby miało wybór i jak dorośnie, aby samo mogło zdecydować w kwestii wiary. Ehh nie wiem co mam robić, czuje się normalnie wykorzytany i jak jakieś g****o. Proszę doradźcie, bo jestem załamany tą sytuacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ze 3 dni temu jakiś facet zakładał identyczny temat, tyle że jemu kobieta jak zaszła roześmiała się w twarz że dał się wrobić jak frajer. W sumie to Ty też dałeś. Nigdy nie wierz że kobieta wzięła pigułkę, a nawet jak wzięła to używaj prezerwatywy. To pierwsza zasada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym na Twoim miejscu zrrobiła test na ojcostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Binaural
"Nigdy nie wierz że kobieta wzięła pigułkę, a nawet jak wzięła to używaj prezerwatywy. To pierwsza zasada." Tyle, że teraz to już musztarda po obiedzie, zasada została złamana. Poza tym, nie spodziewałem, się że kobiety mogą być aż takimi wyrachowanymi sukami (niektóre oczywiści) :/ Tym bardziej, że ona wiedziała że nie chce mieć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żenić się z nią nie musisz, nawet nie musisz z nią być, alimenty na dziecko będziesz musiał płacić niestety, to niestety cena za twoją naiwność babka próbuje cie wkopać, ale nigdy nie uda wam się zbudować szczęśliwego związku na kłamstwie - bo skoro brała tabletki to ciąży nie powinno być dziecka tylko szkoda że ma taką głupią matkę i nierozgarniętego ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glupi dzieciak z ciebie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby uczyć się na błędach najpierw trzeba jakieś popełnić. Takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Binaural
"dziecka tylko szkoda że ma taką głupią matkę i nierozgarniętego ojca" A dlaczego twierdzisz, że jestem nirozgarnięty? Bo uważałem, że jak dwoje ludzi ze sobą sypia, to powinni mieć do siebie, chociaż minimalne zaufanie? Nie przyszło mi do glowy, że to zwykła oszustka i manipulatorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahah dobrze zrobiła :D też swojego już męża wrobiłam w dziecko i tgo nie żałuje:D Czasami trzeba być samolubna :D Faceci to straszni frajerzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciales to masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciało się bzykać bez gumki, to teraz masz tego efekty baranie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jak sie pieprzysz to z glowa!!! Cierp cialo jakzes wkladalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ją troche rozumiem ;).Ma 30 lat i jej zegar bilogiczny tyka- chce mieć dziecko ale jeszcze 2-3 lata i będzie już za późno. Niektóre kobiety po prostu chcą mieć dziecko i wiedzą, że później będą już marne szanse na zajście w ciążę - młodszy o 8 lat, atrakcyjny chłopak od niej odejdzie za kilka lat , znajdzie młodszą i będzie mieć dzieci a ta kobieta zostanie sama - i nawet jak znajdzie nowego faceta to może już nigdy nie zostać matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz kobiety muszą wylać pomyje. Bez tego ich miałyby kiepski wieczór i nie zasneły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Binaural
"A ją troche rozumiem oczko.gif .Ma 30 lat i jej zegar bilogiczny tyka- chce mieć dziecko ale jeszcze 2-3 lata i będzie już za późno" Z tym, że to jest zwykłe bezczelne oszustwo i w ten sposób komplikuje również moje życie. taka kobieta pownna zostawic faceta i poszukac takiego ktory bedzie chcial miec z nia dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym na twoim miejscu zerwal z nia jakikolwiek kontakt. Odezwij sie dopier jak urodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nędzna ta prowokacja mamy uwierzyć że wyrachowana 30latka zrobiła sobie dziecko z niewypłacalnym gówniarzem ? prowo ci nie wyszło, na dzieciaka wrabia się kogoś kto rokuje finansowo a nie z takim niedorajdą i gołodupcem jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i pozamiatałam tą twoją niewydarzoną prowokację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Binaural
Nie, to nie prowokacja. Jeśli chodzi o zarobki, to jestem gołodupcem, nie jestem w stanie utrzymać dziecka, tzn dorabiam ale tak żeby starczyło mi na wynajęcie pokoju, jedzenie, itd. Jeśli chodzi o moją 30letnią przyjaciółkę, to ona jest samowystarczalna, pracuje jako inżynier w elektrowni i zarabia naprawde dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, wdg mnie kobiecie zaczal tykac zegar biologiczny i zlapala sobie mlodego "frajera", ktory zrobil jej dzieciaka. To wszystko. Mysle Autorze, ze Twoja przyjaciolka ma cie teraz gleboko w d***e, w cale nie chce Cie za meza, tylko kreci w celu zalagodzenia sprawy. Wgl to zrob sobie test na ojcostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szmata wrobi kogokolwiek. taki urok szmaty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to bedziesz jeszcze wiekszym gołodupcem, jak ci przyjdzie placenie alimentów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspulczuje, ja nienawidze dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli starcza ci ledwo na przezycie, to super, nawet na alimenty ci nie zabiorą, a jej powiedz stanowczo, że trudno, bedziesz płacić alimenty, jesli bedziesz oczywiscie mogl, ale z nia nie bedziesz, bo nie bedziecie szczesliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slyszalem tez o przypadku podobnym do twojego, ale koles byl przy kasie, że trzeba szybko ślub, bla bla bla, a po slubie okazalo sie, ze nie bylo zadnej ciązy, że niby poronila. laska szukala tylko frajera, zeby się z nia ozenil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehehh dokładnie to samo sobie pomyślałam, co gośc z 22:35:) Być może ona wcale nie jest w ciązy, tylko wie że ty jesteś jej ostatnią deską ratunkową, że nie ma szans w wieku 30 lat na jakiegokolwiek męża, bo większość facetów w wieku 30+ jest już zajętyc.Lepszy młody chłopak, który cociaż pociąga ja fizycznie, niż nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realizm poraża
Najlepsze zabezpieczenie to pigułki + gumka I nie to nie jest śmieszne używać tych dwóch środków naraz Jeżeli jest dla ciebie bardzo ważne by być spokojnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowokacja wrobic to cie moze tez 20latka a od seksu sa dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 30 lat i nue wyobrazam sobie ze chcialabym wrobic 22 latka w dziecko... Dla mnie sam jestes jeszcze dzieciak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Binaural
To nie prowokacja.A tabletki antykoncepcyjne, sa po to zeby tych dzieci nie było, mimo uprawiania sexu. W każdym razie, ciągniecie tego tematu jest bez sensu. Dzieki za rade, co niektórych. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×