Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam problem ze znalezieniem pracy...:(

Polecane posty

Gość gość

Dotychczas pracowalam w magazynach, sortowniach. Moj problem polega na tym, ze nie moge znalezc pracy, bo ogloszenia to same fryzjerki, kucharze a 99% ogloszen to telemarketing... Ja jestem osoba malomowna, stroniaca od ludzi, praca w sklepie czy na sluchawce telefonu, to nie dla mnie... Teraz mnie dopadlo pare chorob, bylam na dniu probnym w jednej firmie i prawie mdlalam stojac caly czas na nogach... Musialam zrezygnowac... Nie mam zawodu, wiec jest mi ciezko ze znalezieniem roboty. Wszyscy mi kaza isc na jakis kurs ale jaki? Jak ja sie do niczego nie nadaje. Kucharka ani fryzjerka nie zostane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Su znam, ale nie potrafie sie ku*wic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadajesz się do więcej niż Ci się wydaje . Pracuj nad sobą i małomównością. Małomówność Cię blokuje i możesz na tym stracić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malomownosci nie da sie zmienic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mam sprawdzoną stronkę z fajnymi ofertami pracy dla was www.PlanPraca.pl - zawsze aktualne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabatka
Może faktycznie zajrzyj na jakąś platformę z kursami i szkoleniami (np. Gowork) i znajdź coś dla siebie. Nie napisałaś nic o swoim wykształceniu i preferencjach. A może księgowość, albo kurs kosmetyczny. Wybór masz znaczny, w różnych kierunkach. Na pewno nie jesteś do niczego. Coś sobie znajdziesz, ale musisz poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się, telemarketing to ciężka sprawa. Najgorsze jest, gdy każą Ci sprzedawać rzeczy, których sama w życiu byś nie kupiła. A mimo tego musisz wciskać ludziom te badziewia i jeszcze te plany sprzedażowe. Do tego zatrudniają ludzi na przeróżne śmieciowe umowy (np. studentów i uczniów na umowy zlecenie ze stawką godzinową) lub za najniższą krajową. Ogólnie to nie polecam. Z iloma znajomymi bym nie rozmawiał, którzy w przeszłości tam pracowali, to zawsze odchodzili bez żalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbym czytala o sobie, niesmiala, malomowna, nie mam pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabatka
A szukałaś pracy lub szkolenia? Wyjdź do ludzi, kurs to zawsze dobra opcja, by zwiększyć swoje szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kellyiki
Kursy, szkolenia, szkoły policealne, doradcy zawodowi - w tym kierunku idź, poświęcisz trochę czasu a łatwiej będzie znaleźć pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmoladka454
Koniecznie, jeśli nie masz kasy to szukaj bezpłatnych finansowanych z ue, ale jesli masz troche grosza to te płatne są dobre i konkretne. Ja sie obecnie zastanawiam nad dwoma kursami w go wor, na masażystke i fotografa. Lubię pracę z ludźmi, a zdjęcia robię póki co z zamiłowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfik5000
Go work z tego co widziałam w ofercie będzie robić taki kurs z impro w biznesie. To coś w rodzaju warsztatów jak sobie radzić z przemowami i spotkaniami biznesowymi. Może warto też o takich szkoleniach pomyśleć, żeby łatwiej było znaleźć pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
małomówna osoba może się trochę zmienić jeśli jej zależy .... też jestem taka, w dodatku kompleksy, nieśmiałość ale chciałam pracować z dziećmi ... z uczniami spokojnie się dogadywałam, gorzej z innymi nauczycielami, dyrekcją, rodzicami na początku masakra .... ale po kilku latach przeszło mi, normalnie funkcjonuję, potrafię też walczyć o swoje jeśli trzeba ... początki były jednak koszmarne ... można się przełamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×