Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mamy prawie 2015 rok a niektórzy dalej w domu nie mają zmywarki i myją ręcznie

Polecane posty

Gość gość
Ale Polska to trzeci świat, nie zapominaj o tym :o ciesz się że nie czyścimy naczyń piaskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio są rodziny gdzie nie ma zmywarki w domu? Ja nie kojarz zadnego znajomego ani kogos z rodziny u kogo byłam i by nie miał zmywarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiotka, moi rodzice nie mają a ja z kolei mam raptem od 10 lat, kiedyś to nie był sprzęt, który każdy by posiadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak zmywarek w kuchniach to trzeci świat? Ło matko. Jutro se take kupie. Postawie w sieni coby goście widzieli, ze mom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie nie ma sory ale mam za mało talerzy by zmywać zmywarką. Jak ktoś ma wielką rodzinę to mu się opłaca ale nie komuś kto dziennie używa 3 talerze albo 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeny! Moi rodzice i dziadkowie nie mają i co niby trzeci świat. Kurde, co Was ludzie to obchodzi co ktoś ma a czego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie w sieniach ino na ganku coby z dala widzieli :D Dla mnie samotnego, który praktycznie nie gotuje zmywarka. Musiałbym się z chujem na łby pozamieniać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w domu mieszkaja tylko 2 osoby, wiec jakies 5-6 talerzy na krzyz dziennie, moze czasami wiecej, jesli gotujemy w domu. Ale myjemy na bierzaco, nie oplaca nam sie marnowac pradu i wody i zbierac tych naczyn nie wiadomo jak dlugo. Ale jesli dla niektorych praktycznosc to 3 swiat... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No rzeczywiście majątek na prądzie można zaoszczędzić :classic_cool: jeden cykl zmywarki to jakies 0.8kilowata czyli licząc taryfą wieczorną jakieś 25groszy :D tabletka jakieś 30 groszy i 8 litrów wody no mega oszczedność hahaa Może po prostu niech niektórzy napisza że nie stać ich na zmywarke :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie stać tylko niektórym to nie jest potrzebne. Rozumiesz to? Nie potrzebuje to nie kupuje. Jakbym kopiła bo Ty mi każesz, czy sąsiad ma to byłabym zwykłym oszołomem. Konsumpcjonizm jest chorobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam zmywarki bo dla dwóch osób nie opyla się dłużej by trwało zbieranie tych naczyń a i długo trwa ich zmywanie. stołujemy się w restauracjach i nie lepimy pierogów jak biedota w domu i brudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa i będę 4 dni zbierać brudne kubki i talerze żeby napełnić zmywarkę . Jeszcze mi tylko robactwa w domu brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest chore, mam kupic zmywarke mimo ze uwazam ze mo to nie potrzebne, bo Ty tak chcesz? serio? No nie sadze, i nie przeliczaj mi tu prosze nic na zl bo w Pl nie mieszkam. W tej chwili mieszkam 400km od miejsca w ktorym mieszkalam przez 6 lat i w ktorym zamerzam zamieszkac ponownie po ukonczeniu studiow i nie mam zamiaru tluc sie pozniej z tymi wszystkimi gratami przez pol kraju albo zawracac sobie glowe sprzedawaniem tego. Ale Tobie moge i 1000 powodow wymienic a Ty i tak bedziesz uwazal mnie za ciemnogrod lub/i za biedaczke ;D Z takimi zachowaniami to sie do psychiatry chodzi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam a wcale biedna nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może geniusz, który założył ten temat niech mnie uświadomi od którego roku zmywarki są dostępne w sprzedaży w Polsce ? bo moi bogaci znajomi mają max 20 letnie zmywarki zakładam więc że wcześniej nie były dostępne bo na pewno by sobie kupili temat założyło jakieś gimg****o i ocenia całość społeczeństwa na podstawie wycinka społeczeństwa które zna czyli innych nieletnich oszołowmów emo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po to mam dzieci żeby zmywały, a nie jakaś zmywarka zafajdana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmywarki są dostępne na zachodzie i USA od lat 70tych u nas wtedy był jeszcze głęboki komunizm więc sam sobie odpowiedz autorze od kiedy zmywarki pojawiły się w masowej sprzedaży w Polsce.... w latach 90tych, około roku 2000 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat założył jakiś małolat, który żyje w przekonaniu że zmywarki były dostępne od zawsze i dziwi się że nie mają ich wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chciałam kupić jakąś malutką na jedną osobę a nie ma takich same za duże a ja sama i niejadek to co mam zbierać tydzień talerze i takie brudne mają czekać?ee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W latach 90-tych pod strzechy zaczęły trafiać magnetowidy. A zmywarki? Myślę, ze jakieś 10 lat po magnetowidach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi zmywarka nie jest potrzebna. Na dzień mam max 2 talerze i 2 szklanki w których piję prawie przez cały tydzień. Po tygodniu jest do umycia jakieś 6-7 talerzy,ze 4 szklanki i pare sztućców. Poza tym nie mam zamiaru zagracać mieszkania jakąś zmywarką. Znam taką jedną co pożyczek nabrała na zmywarke,aparat lustrzanke i inne badziewia a syf w domu jak był tak dalej jest i do tego komornicy ją z każdej strony nękają :D Nie ma to jak zastaw sie a postaw się :D Śmieszą mnie tacy ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie historycy :D Zmywarki do naczyń pochodzą z połowy dziewiętnastego wieku. Były to pompy, które ur******ały obieg wody (wcześniej podgrzanej między naczyniami). W 1889 roku Amerykanka Josephine Cochrane skonstruowała zmywarkę napędzaną parą wodną. Za konstruktora zmywarki, której zasada działania jest wykorzystywana w dzisiejszych modelach uważa się Franka Fischera (USA) - 1901 rok. Pierwsze modele powstały w 1906 roku, jednak nie zwróciły uwagi konsumentów - aż do czasu pojawienia się odpowiednich środków zmywających, jak Calgon w 1932 roku. Pierwsze zmywarki automatyczne pojawiły się na przełomie lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych. Źródło: www.wynalazki.mt.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym nie mam zamiaru zagracać mieszkania jakąś zmywarką. x to sie usmialam , czy ty wiesz ze zmywarka jest w zabudowie kuchni :) O JAKIM TY ZAGRACANIU DZIEWCZYNKO BREDZISZ zmywarke kupilam razem z kuchnia pod wymiar , jak mi sie zepsuje kupie ze gotowke druga , nie mierz wszystkich swoja miarka ze kredyty brac musza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam i nie chcę miec, a wam nic do tego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy 2015 rok a ludzie wierzą w gusła i zabobony i potrzebują szamanów w sukienkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna pisac ze w 2 osoby zmywarka jest zbedna??? Dla mnie jest niezbedna! Koszmar zmywac recznie! My gotujemy w domu obiady prawie zawsze-wole domowe jedzenie a nie syf z miasta-kolacje tez sie jakas zrobi no i sniadanie rano-wieczorem zmywarka jest PELNA Rano wyciagam czyste, lsniace wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubię myć ręcznie bo potem mam ładne czyste dłonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to nie masz umywalki, wanny czy prysznica w lazience i musisz w zlewozmywaku kuchennym wraz z brudnymi garami sie myc? Zal mi Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piszcie tu, tylko karmicie trolla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×