Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eleonora1001

masażystka seks

Polecane posty

Gość eleonora1001

jestem masażystką więc mam do czynienia z tym na codzień,prawie każdy facet pyta ile kosztuje manualne zakończenie masażu, lubię obserwować ich narastające podniecenie, czasami znęcam się nad takim facetem obserwując jego męki z podniecenia, i widząc jak jego penis skacze na boki i wydziela mnóstwo sluzu, jak jest przystojny to daję też się Mu pieścić aż obydwoje dojdziemy, nie uwierzycie dziewczyny jakie potężne wytryski są podczas takiego masażu, wszystko zachlapane dookoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milutki1981
Poproszę o taki masaż. milutki1981@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki koszt i gdzie robisz taki masaz?:) a bierzesz do buzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jesteś masażystką tylko zwykłą zdzirą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyluzuj!!! po co dziewczne obrazasz, zazdroscisz jej i tyle! przeciez nie robi nic zlego, skoro ma z tego przyjemnosc i jeszcze zarobi dajac satysfakcje innym, super !!!sama z checia chcialabym poznac techiki masazu i wymsowac kilku przystojniakow w taki sposob ;) a nawet sama czasem marze o takim masazyscie;)bo niestety moj maz nie lubi tego typu przyjemnosci:( tylko nie mam odwagi sie umowic, ze wzgledu na kompleksy, ale super ze sa odwazni ludzie ktorzy preferuja taki rodzaj przyjemnosci, w koncu co my z tego zycia mamy, wieczna gonitwa za kasa i obowiazki domowe, zero czasu dla siebie na male przyjemnosci:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie masaze
To mi sie kojarzy z tzw. masazem nuru. Pisze 'tzw', bo to zaden masaz tylko normalna ostra gra wstepna do seksu. Ale ja z dziewczyna przetestowalem. Do tego specjalny zel - jest jazda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×