Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WpTi

Mój nos odpycha...

Polecane posty

Gość WpTi

Hej. Jestem mężczyzną, jestem pełnoletni i chciałbym poruszyć pewien temat. Mam duży nos tak jak moja mama i tata, więc wiadomo skąd się wzięło, że mam taki nos. Mam wrażenie, że każdy patrzy z obrzydzeniem na mój nos i to odpycha kobiety mimo to, że miałem kilka dziewczyn to za każdym razem miałem wrażenie, że nie jest dla nich wygląd istotny, bo jeśli chodzi o dziewczyny to szybko mi ufają, bardzo dobrze się im ze mną rozmawia, więc pod tym względem problemu nie mam, ale jeśli chodzi o wygląd to jest katastrofa, nie podoba mi się nic w sobie jeśli chodzi o wygląd a szczególnie nos i na tym dzisiaj chciałbym się skupić :) hmm może operacja pomoże. A może moja fryzura i ubiór wszystko niszczy, bo ubierając się nie zwracam uwagi na to czy coś pasuje do czegoś i w ogóle, ech sam już nie wiem. Jakbym Wam zdjęcie pokazał to byście zobaczyli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pokaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz problem! Ja osobiscie zostałem pobity mam cały w defekcie nos w wystajacą kością i garb na nosie. Przed urazem nos wygladal jak po operacji plastyczny mały zgrabny :( MAm 24lata i nigdy nie mialem dziewczyny ::(:( przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłka xyz
To pokaż zdjęcie. Tutaj pełno ludzi publikuje masy zdjęć co dzień, ciężko się w tym połapać... A o co chodzi z tym ubiorem? Skoro masz świadomość, że nie zwracasz uwagi na to, jak i czy coś do siebie pasuje, to czemu po prostu nie zaczniesz tego robić? Co do nosa, to jakoś nie wydaje mi się, żeby mógł być tak olbrzymi, żeby odpychał. Nos nie jest kluczowy w urodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LUDZIE MAJA GORSZE PROBLEMY NIZ WYGLAD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pobity człowieku - przykro mi, że Ci się to stało, ale nie wymyślaj, że to skreśla Cię w oczach kobiet. Miałam kilku partnerów, żaden nie był idealny. My nie jesteśmy ani tak głupie, ani tak uzależnione od bodźców wzrokowych jak stereotypowy mężczyzna, więc bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie są wymyślanki próbowałem i właśnie przez takie defekty kobiety nie akceptują bo trzeba być w każdym detalu wrecz idealny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ideal fajny w komedii romantycznej... Do zycia sie nie nadaje, lepiej zwyczajny facet. Duzy nos nadaje twarzy charakteru. Tez taki mam, kiedys chcialam operowac, ale mam to gdzies. Jesli komus sie nie podoba to jego problem. Ja sie przyzwyczailam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wie nase des mannes so der Johannes:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś Cię pobił?,dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WpTi
Wiem, że ludzie mają większe problemy takie jak np ten człowiek którego ktoś pobił. Hmm dziewczynę mam, dam też jej zdjęcie choć ja uważam, że nie podobam się jej tak jak to ona mówi czyli że jak nikt inny mimo to że jestem jej pierwszym partnerem na poważnie, bo inni to dupki z tego co mówiła, ale mniejsza z tym. Generalnie chodzi oto, że mi się ona bardzo podoba, a ja mam wrażenie że jednak nie do końca i żeby mogła mieć kogoś przystojniejszego, czyż nie? Sami spójrzcie, tu są moje i jej zdjęcia no i wspólne: http://imgur.com/a/NDUn3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobity24latek
Kilka osób na jednego za nic! Za to, że byłem z innego osiedla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobity24latek
Przez to nigdy nie mogłem się zakochać :) B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WpTi
Współczuję osobie którą pobili. Ostatnio u mnie pobili kogoś i ukradli mu buty, bo miał fajne, delikatne mówiąc świat to gniazdo świrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobity24latek
Mój nos najbardziej ucierpiał przy pobiciu dostałem w niego aż ponad 30x razy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba sobie kpisz człowieku, masz normalny zwyczajny nos, jest mnóstwo facetów z naprawdę wielkimi kinolami i są uważani za przystojnych. Wymysły jak u panienki. I bez urazy, ale jesteś ładniejszy od swojej dziewczyny, więc ona akurat zrobiła dobry "interes" i nie kłamie. Do "połamanego" zobacz sobie jak wyglada Owen Wilson- nos tragicznie połamany, krzywy, a często gra w jakichś komediach romantycznych role głównego amanta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WpTi
To nieźle... A zakochać się nie mogłeś, bo nie była żadne dziewczyna zainteresowana czy ciężko Ci było żyć z świadomością, że Twój nos oberwał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobity24latek
MAm znacznie gorszy nos niż Owen Wilson po pobiciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobity24latek
Kobiety interesowały się mną przed urazem a po pobiciu kompletnie już zero masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój nos wygląda tak duży bo jesteś chudy na twarzy :) Może wydawać się że jest duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baba z duzym nosem to pasztet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 razy miałem złamany nos, raz o krawężnik jak wyłożyłem się na rowerze mają z 12 lat, raz podczas bójki, a raz podczas sparingu, bo trenowałem kickboxing za nastolatka i jakoś nie mam tak głupich problemów, choć nos jest spory i garbaty :P Wymyślanie sobie kompleksów tylko rujnuje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobity24latek
Teraz niektóre kobiety wyśmiewają mnie przez nos :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłka xyz
pobity24latek - to Ty je wyśmiewaj za brak mózgu. Nos w ostateczności można operować, braku mózgu się nie naprawi. Lej na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobity24latek
Mówią, że nos mam jak gargamel i wgl opinie nie sa za fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WpTi
Hmm jestem ładniejszy od swojej dziewczyny? Pierwszy raz spotkałem się z taką opinią i wydawało mi się że jest w dużym stopniu na odwrót. Może jesteś jedyną osobą z takim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze miałam slabosc do duzysz orlich nosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×