Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xoxocinderella

możliwa ciąża przy tabletkach antykoncepcyjnych?

Polecane posty

Gość xoxocinderella

Witam :) wiem, ze to dla wielu z Was może wydawać się śmieszne, ale przed pójściem do lekarza czy zrobieniem testu chcę wysłuchac opinii innych kobiet. Otóż w miesiącu październiku odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. Przerwa jednomiesięczna byłaspowodowana delikatnym rozchwianiem organizmu po antybiotykach. Nie zabezpieczałam się dodatkowo. Okres przyszedł terminowo i właśnie od tego cyklu na powrót rozpoczełam branie pigułek. W polowie opakowania polecialo mi doslownie kilka kropelek jasnej krwi. 18.11 odstawilam tabletki, okres dostalam dopiero 21.11i trwał 2,5 dnia. Był bardzo słaby, głównie wodnisty. Mam na mysli DOSŁOWNIE - leciala ze mnie woda z mala domieszka rozowej krwi. Towarzyszyly temu silne bole podbrzusza. Jestem mega senna, miewam zawroty glowy, wzdęcia, delikatne mdłości. Czy mozliwe jest ze zaszlam w ciaze? Jakie objawy towarzyszą ciąży przy braniu pigułek anty? Są wogóle możliwe? Dodam, iż czuję delikatny niepokój. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxocinderella
Zdaję sobie z tego sprawę i przyznam, że nie zmartwiłaby mnie informacja o ciąży. Nie chcę jednak się niepotrzebnie nakręcać robieniem testów - wolę najpierw usłyszec opinię innych, że niepotrzebnie się nie nakręcac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×