Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KasiczkaP

nauka komputera od podstaw, od kompletnego 0.

Polecane posty

Gość KasiczkaP

Cześć kochani ! Słuchajcie świat idzie do przodu, technologia do przodu, i my siłą rzeczy musimy iść do przodu! ;) Kilka lat temu zaczęłam zbierać karty do segregatorów z serii : mój komputer bez tajemnic. Moja mama kobicina lat 52, nauczyła się obsługi całego komputera ( chociaż nie wiedziała na początku jak się wklepuje literki), polecam taką formę nauki również wam...waszym rodzicom, dziadkom, sąsiadom... komukolwiek! Słuchajcie na prawdę jestem w szoku, moja mama kobietka w kwiecie wieku, antytalent techniczny jakich mało...przyjechałam ostatnio do niej na urodziny...a ona śmiga na swoim net booku że kopara mi opadła ;) Także kochani moi, mam do sprzedania 5 segregatorów (tysiące kart plus seregator z dziesiątkami płyt z różnymi programami przydatnymi do komputera (office, adoberider, nero etc)), z racji tego, że nie jest już potrzebny mi, może ktoś chce sprawić taki prezent komuś ze swojej rodziny....? Zbierałam to ok 4 lat...kupa kasy w to zainwestowana... kilka kart (3-4) to koszt ok 7zł bodajże, a ja mam 5 wielkich segregatorów w tym 4 upchane po brzegi...nie mam pojęcia ile kart może się tam mieścić kilkaset na jeden segregator... Możemy się zawsze dogadać co do ceny...czekam tylko na poważne odpowiedzi... chętnie odpowiem na wszystkie pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novorutinkac
o jaaaaaaaaaaaaa! ja to zbieram nadal brakuje mi coponiektórych kart..płacę 3 zl za brakującą mi karte!!!! odezwij sie plisssik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiczkaP
Nie mogę tego zrobić droga novorutinko...ponieważ chcę sprzedać kompletny materiał.... po co komuś część? jak wszystko to wszystko...przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FacePalmmmm
zbieralam to nie wiem jak dotrfalas do konca zbierania albo tak duzo zebralas strasznie to jest drogie przeciez kupa kasy nie chce bo mam ale nie sprzedawaj dla dzieci bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiczkaP
Moje dzieci będą uczone przeze mnie obsługi komputerka kochana:) Nie ukrywam troszkę to kosztowało, ale co z tego? teraz może to pomóc komuś jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalodudkowa
a ja bym chciala tylko te plyty z programami roznymi, sprzedasz tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiczkaP
to również niemożliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiczkaP
Jest ktoś zainteresowany zakupem całego zestawu, na prawdę nie drogo!! Wszystko jest w idealnym stanie, możliwa również wysyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe ile to znaczy
niedrogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiczkaP
Zależy jak dla kogo, możesz podać propozycję:) ponegocjujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba niedrogo to
powinna byc dla Ciebie jakas konkretna ustalona kwota :) biorac pod uwage, ze jak sama napisalas "Słuchajcie świat idzie do przodu, technologia do przodu, i my siłą rzeczy musimy iść do przodu!" a te karty maja juz 4 lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiczkaP
ale zaręczam że wszystkie informacje są jak najbardziej aktualne! Szczerze powiedziawszy nie mam zielonego pojęcia ile mogłabym za to wziąć... Dlatego czekam na propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mortalikn
daje 50zl za kazdy seregator, i segregator z plytkami 60. zgoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiczkaP
250zł to odpowiednia cena, dostanie Pan/Pani segregator płytek gratis:) podaje mojego meila: kokosanka223@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulahula
Taką podstawą którą każdy użytkownik musi znać jest pakiet office - poszperałem po internecie i znalażłem odpowiedni kurs http://strefakursow.pl/kursy/office.html dzięki któremu zrozumiesz każdy program z tego pakietu ! powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×