Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie cierpię sklepu KAUFLAND słuchajcie jak mnie obsługiwała babka

Polecane posty

Gość gość

młoda dziewczyna, byłam z rodzicami, tata stal jak słup przy kasie, mama chodziła między towarami i pakowała a wózkiem, a ja musiałam pakować i patrzeć na ceny, powiedziałam mamie żeby kontrolowala czy ceny są jak na półkach, a ona,że nie pamięta, no to sama patrzyłam i słuchajcie coś mi się nie zgadzało - WODA nałęczowianka miała być za 0,98 groszy a była za 1.15 jako,że kupiłam ich kilka straciłam nie grosze a zlotowki, a co najlepsze babka tak szybko liczyła je że nie mogłam zaprotestować, bo tylko myk myk i już wszystko policzone i nie mogła anulować! powiedziała,że musże iść do punktu informacyjnego a chciałam po prostu je odlozyc... już nie pierwszy raz w kauflandzie mi się tak zdarza, raz rok temu kupowałam pastę white 3d i miała być w "dyskontowej cenie" 6 czy 7 zł a była po 10!!!!! wprowadzanie klienta w błąd, jeszcze raz tam pójdę i tym razem będę sprawdzać każdy regał po regale i zadzwonię do biura ochrony praw konsumenta bo niebywałe co tam się dzieje!! sami nie wiedzą co po ile, albo wiszą NIEAKTUALNE ceny a to ich zadanie wieszać aktualne, dla porównania jestem zadwolona z siecie sklepów LIDL i Biedronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to samo w realach-burdel na kółkach! A lidl i biedra popieram-ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty wyzej, wyhamuj, bo jakas frustracja z ciebie jedzie :O nieważne w jakim sklepie kupuję, mam podaną cenę, to taką chcę zaolacić. A w Kauflandzie faktycznie oszukują na potęgę, takze na stoisku z serami, niby promocja a wala cenę starą. Sprawdzac, sprawdzać i jeszcze raz sprawdzac. Moja znajoma miała z nimi kiedys niezłą scysję, ale postawiła na swpoim i kupiła towar po cenie, jak na półce był wystawiony. Tyle ze jej mąz był policjantem i sie jej nieco przestraszyli, jak do niego zadzwonila w celu ustalenia, kto ma rację. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.50 jak chcesz przeplacac frajerze to przepłacaj, ale po co się wypowiadasz jak nie masz o niczym pojęcia i zakupy ci matka robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczyło podejść do punktu obsługi klienta to zwróciliby różnice. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
często tak jest trzeba wszystko sprawdzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kaufie burdel nie tylko z cenami, obsługa to prostaki! Buractwo! Dwóch chamów pchało wozek z towarem i przepchali się na staruszka, prawie jadac mu po nogach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też kiedyś zrobiłam tam zakupy i się nadziałam, kupiłam 4 pasty, które miały być po 4 zł a były po 6zl, czyli stracilam 8 zł, zadzwoniłam do ich informacji, bo paragon dopiero w domu sprawdziłam i zaprosili mnie po odbior 8 zł, oni chyba liczą na to,że ktoś nie zauważy różnicy w cenach albo oleje sprawę myśląc, że szkoda czasu albo paliwa jechać po zwrot, dla mnie to skandal i nie robię tam już zakupów, mimo,że jest duży wybór wszystkiego, skąd takie kanty w Niemieckiej firmie? Za mało kontroli zewnętrznych? Proszę tam wysłać jakiegoś tajemniczego klienta na przeszpiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurdę jak nigdy nie sprawdzam ;p ale muszę zacząć tylko jak to zrobić jak robię zakupy za 500zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka_mięty
Hehe kontrolowanie ceny każdego towaru:D straszna cebula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...mój ojciec ma 4 kozy i ja jestem naczelnym pasterzem, kiedyś to wszystko będzie moje, nie to co wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W niektórych sklepach są indywidaulne czytniki z którymi sie chodzi po sklepie np Leklerk - i tam po sczytaniu kodu kreskowego wyświetla się cena i może kontrolować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)to bardzo dziwna sytuacja ale mozna to sobie ulozyc czy cos no i wtedy spoko 555 www.youtube.com/watch?v=2DUpkLLyS0Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pełni popieram Autorke tego postu.KAUFLAND to oszuści dlatego nie chodze tam! Duzo zdrowia mnie ko0sztowało zanim wyjsniłam paragon! SKASOWALI mnie o 23 zł, za duzo.Nic nie pasowało w/g cen dla klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o przepłącanie. jeśli Cie nie stać zapłacić za wodę 1,19 pij kranówkę a nie marudź. wszystko w temacie. całą rodzinką na tanie zakupy do dyskontu, tatuś przy kasie , mamunia jeszcze półki szabruje a córunia liczy hahahahahahhaha POLSKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli mój przypadek nie był odosobniony, to dziwne, we wszystkich marketach tej sieci robią takie przekręty? to właściwie jest kradzież, wysyłam już skargę do UOKiK, bo to nie może tak dłużej być, może na mnie się wzbogacili kilkanaście groszy, na kimś innym 4 zł czy 5, ale pomyślcie jeśli na każdym robią takie wałki to mogą straty klientów iść w tysiące albo miliony!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×