Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Monika00

Nie mam miesiączki już ok. 2 miesiące !

Polecane posty

Mam 14 lat i nie mam już miesiączki przez ok. 2 miesiące. Poprzednią miesiączkę miałam 1 czerwca. Martwię się, że mogę być bezpłodna. Boję się powiedzieć o tym mamie, bo aktualnie jestem z nią pokłócona. Nie chcę też iść do lekarza. W ostatnim czasie schudłam 6 kg. I codziennie ćwiczę i uważam na zjedzone kalorie. Bardzo proszę POMÓŻCIE mi. Nie chcę być bezpłodna :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A od jakiego czasu miesiączkujesz? Cykle były regularne wcześniej? Ile teraz ważysz i jaki wzrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miesiączkę mam już od dawna, jak miałam 13 lat to dostałam pierwszą. Wcześniej cykle były regularne, czasami spóźniały się o 1-2 dni. Niekiedy były wcześniej tez o 1-2 dni. Teraz ważę 45 kg przy wzroście 161 cm. Mogę być bezpłodna ? Proszę o pomoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brak miesiączki nie oznacza bezpłodności, w Twoim wieku nieregularne cykle są rzeczą normalną, poza tym skoro tyle schudłaś, to nie dziw się, że masz problemy hormonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problemy hormonalne ? Co to oznacza ? Ja jem normalnie - 5 posiłków dziennie, owoce warzywa do każdego posiłku. Nie jem tłustych mięs, wędlin. I jakoś rzadko piję. Nom, ale żeby miesiączka spóźniała się aż o 2 miesiące ? To normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×