Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pomocccyyy

Nie usunelam zabezpieczen transportowych z pralki

Polecane posty

Gość Pomocccyyy

i uruchomilam ja .teraz strasznie wali i bemben podczas wirowania obija sie o tylnia sciane pralki czy jest na to jakas rada czy tylko pozostaje mi kupno nowej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuuulka
Wylacz pralke i zdejmij zabezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocccyyy
ja pralam 1 pranie z zabezpieczeniami potem maz przyszedl zdjol je i piore juz bez ale dalej wali ten beben o tylnia sciane czy to minie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuuulka
Zadzwon do sklepu gdzie kupilas pralke , tylko nie przyznawaj sie,ze nie zdjelas zabezpieczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocccyyy
no ale sie skapna ze to przez to tak wali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabezpieczenie może być w różnej formie ale głównie usztywnia zawieszenie bębna by się nie obijał. Nie sądzę byś uwaliła zabezpieczeniem całe zawieszenie. Raczej trzeba pralkę ustawić (wyregulować nogi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farmerama
ja tez przy pierwszym praniu nie zdjelam,pralka latala po lazience;) po zdjeciu przestalo. sprawdz dokladnie czy na pewno wszystko zdjeliscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem lepsza :D Nie wiedziałam, że pralka ma jakieś zabezpieczenie i prałam tak ze 3 razy. Pralka chodziła po łazience, bęben walił, myślałam że coś z pralką jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z drugiej strony w sklepie sprzedawca powinien powiedzieć, albo chociaż ci co przywieźli pralkę i wtaszczyli do mieszkania powinni coś wspomnieć o zabezpieczeniach, a nie zdawać się na to, że kupująca będzie na tyle domyślna, że ściągnie zabezpieczenia ( albo przeczyta instrukcje obsługi zanim zacznie prać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, aż takich wymagań to nie mam :P Ale do tej pory jak wspominam te moje pierwsze prania i trzymanie pralki przy wirowaniu, aby nie wyjeżdżała na pół łazienki to śmiać mi się chce. Jak za 10 lat kupię następną, będę już mądrzejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seesaw
usmialam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przy drugim praniu dopiero dowiedzialam się że mam usunąć zabezpieczenia. Zrobiłam to. Nie wariuje ale przy wirowaniu łomocze. Nie widać by bęben inaczej się kręcił jak by miał uderzać np o tył pralki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×